2733
2739
عنوان

بنظرتون طبیعیه خاستگار محبت نکنه؟

220 بازدید | 21 پست

از ۳ ماه گذشته که من دارم باهاش حرف میزنم خیلی خشک و سرده با خودم گفتم شاید زمان بگذره بهتر بشه اما یه کلمه محبت امیز کوچولو هم به زبون نمیاره اخه من با این حال چجوری باهاش عقد کنم اگه بعدشم همینجوری بی احساس بود باهاش نمیسازم واقعا

هی با خودم میگم درست میشه ولی انگارنه انگار گاهی بجای جان به من میگه بله

فقط برای رفع نیاز جنسی حتما زن میخواد

تا کی صبرکنم بنطرتون تا بهتر بشه؟

حضوری هم همینطوره؟ یا فقط توی چت 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خیلی درون گراست ولی به من چه اصلا یکم سرزبون نداره

شاید وقتی یاهاش ازدواج کنی راه بیفته.بخاطر خجالتشه...

اگر فکر میکنی درست بشو نیست خب ازدواج نکن باهاش

رک بهش بگو از اینکه خشکی خوشم نمیاد شاید خودشو درست کرد

چرا حرفتو بهش نمی زنی اگه ازدواجتون سنتی بوده، احتمالا علاقه ای ایجاد نشده 

۲ بار بهش گفتم میگه انگار یه دبوتر بینمونه هرکاری میکنم نکیتونم بهت نزدیک بشم همش میگه یخمون باز نشده والا من یخم خیلی وقته باز شده

2706