2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوخ طبع و خنده رو ؟ تیشرت سفید میپوشه معمولا . ؟ 

عزیزم میشه مال منو هم بگین ؟

اینکه آینده ام رو چطوری میبینید ؟ سال بعد پزشکی میتونم بیارم ؟ 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱
2731
موهای لخت و حالت دار و براق . لبت نه نازکه نه پهن متوسط  موهاتم بلنده

سلام عزیزم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا هدفش همانی بود که من متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمانی و با چه کسی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

@nilligol   سلام عزیزم حس آقایی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا هدفش همانی بود که من متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمانی و با چه کسی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

2740

میشه خواهش کنم لطفا بگی راجع به من و محمد چی حس میکنی عاقبتمون چی میشه؟ اسم خودم لعیا

پس از این، هر نور لطیفی که مرا لمس کند تو خواهی بود. پدرم…🖤 برای پدرم یه صلوات یا فاتحه می‌فرستید لطفا؟ 
میشه خواهش کنم لطفا بگی راجع به من و محمد چی حس میکنی عاقبتمون  چی میشه؟ اسم خودم لعیا

پیشگو نیستم ک عزیزم هیچکس از آینده جز خدا خبری نداره . بحث حس ششم بود منم احساس میکنم حسم قویه ک حس ششم هم خودش باید بیاد نه اینکه فک کنی چیزی ب ذهنت برسه

@nilligol   سلام  عزیزم حس آقایی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا هدفش همانی بود که ...

قلبم پیشگو نیستم ی آدم معمولی م ک فک میکنم حس ششمم ب نسبت قوی تره شماهام ممکنه گاهی حس ششم داشته باشین . البته حس ششم خودش باید بیاد نمیشه فک کنی زور بیاری ب خودت ی چیزی بگی از رو هوا . مث بویایی ک بوی خوش خودش ب مشامت میرسه نمیری دنبالش ک