2737
2734

چند روز پیش یکی از همکلاسی دانشگام بهم گفت اندامت خیلی خوبه از اول دانشگاه حواسم بهت بود هرچی میپوشی بهت میاد نه نمیگن رو تنت ، من قدم ۱۷۰ و اضافه وزن ندارم و دانشگاه ک میرم همش لباسای اسپرت میپوشم و مدام عوض میکنم هروقت ک چیز جدید میپوشم یکی نظر میده منم چیزی بهشون نگفتم فقط با مرسی یا چشات قشنگ میبینه جواب میدم الان امشب حرف باز شد برا مامانم تعریف کردم بهم میگه بهشون توجه نکن یا اگه گفتن بگو والا مثل بقیه عادی هستم بهش گفتم مگه چی گفتن بدبختا یعنی حسودن گف اره بهش گفتم حسود ک نمیاد ازت تعریف کنه! بعد برگشت گف نمیخوام تو چشمشون بیوفتی 

نمیدونم چرا اینجور ضایعم کرد! 

یادمه قبلا هم بهش گفتم یکی بهم گفت خوشبحالت چشات خیلی بزرگ و مژهات بلنده ! آخرم بعدش حسابی باهام بحث کرد😐

اینم بگم مامانم خیلی دوسم داره ولی نمیدونم چرا تا اینجور بهش بگم راضی نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

دانشجویی مثلا ولی متوجه نیستی که مامانتون ضایع تون نکرده خواسته یه حوری جواب بدین که چشم نخوری و کاملا حق داره چش زخم هست و خدا نکنه کسی کسی رو چشم بزنه تا آخر عمر زندگیش برفنا میره

وزنت چقدره چون منم قدم همینه ازم تعریف میکنن ولی اضافه وزن دارم

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
دانشجویی مثلا ولی متوجه نیستی که مامانتون ضایع تون نکرده خواسته یه حوری جواب بدین که چشم نخوری و کام ...

خب مثلا اون روز اینجور بهم گفت باید سکوت میکردم  ؟ خب نمیدونم چی بهشون بگم 

خب مثلا اون روز اینجور بهم گفت باید سکوت میکردم  ؟ خب نمیدونم چی بهشون بگم

دقیقا حرف مامانتونو بزن بگو نه بابا منم مثل شما عادیم ولی به چشمتون خوب میام چون چشمتون قشنگ میبینه بعد هی تو دلت ذکر بگو آیت الکرسی و سوره ناس بخون

2706