2733
2734

دعاي مشمول بخون جوابه

دومين كاربريمه، قبليه انقد تاپيك چرت و پرت داشتم ك ترجيح دادم با ي كاربريه جديد بيام و اينجاااا هر اتفاقيو با جزئيات تعريف نكنم تا ترس شناسايي شدن نداشته باشم🤪🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی بگم خواهر فقط باید خدا بخواد برات 

عزیزم داشتم پست اخرتونو میدیدم🥲ممکنه اگه براتون زحمت نباشه اون نماز هفت خاتون بود چی بود دقیق متوجه نشدم بهم یاد بدین؟

راستی کسی که نماز های یومیه رو نمیخونه هیچ وقت حاجت روا نمیشه با نماز مستحبی؟

2738
بدبختی اینجاس کیف نمیتونیم بکنیم 

فک نکن با ازدواج کیف می کنی..از ی چاله آدم درمیاد میفته تو ی چاله بزرگتر...ولی الهی خدا برات ی نفرو در نظر بگیره ک خوشبخت شی باهاش..ب دلم افتاده خیلی زود ازدواج می کنی

یکبار سعی کن برو حرم امام رضا(ع) برای این حاجتت امام رضا (ع) معروفه برای حاجت ازدواج درست 🌹👋

🥲من تا حالا چندین بار مشهد رفتم برا حاجتای مختلف

هزاران بار نامه نوشتم براشون نذر کردم براشون

چن بار حاجت خواستم از حضرت ابوالفضل و امام حسین برا چیزای مختلف که یکیش هم ازدواج بود

اما نمیشه نمیدونم چرا حاجت روا نمیشم

سنی نداری وا

خواهش میکنم این حرفو به کسی نگید من از وقتی ۲۱ سالم بود نگران ازدواجم شدم و اینجا مطرح کردم همه گفتن خجالت نمیکشی تو ۲۱ سالگی دنبال ازدواجی؟ من انقدر معذب شدم فکر کردم هنوز برام خیلی زوده به خودم اومدم دیدم ۳۰ سالمه هر کی میخاد آشنا بشه یا خواستگاری بیاد میگن وای چرا ۳۰ سالشه هنوز مونده خانم استارترم اگه الان به فکر بیفته خیلی براش بهتره تا اینکه تازه تو سن من یادش بیفته تو ۳۰ سالگیم همه میگن نه فلانی ۳۰ ساله بود با بهترین آدم ازدواج کرد در حالی که منی که دارم تجربه میکنم میبینم دیگه خواستگار تک و توک شده و هیچ کیفیتی نداره شاید فقط یک درصد دخترا تو این سن بتونن ازدواج موفق کنن اونایی که خیلی سطح بالا و خونواده ی پولدار و روابط اجتماعی عالی دارن

عزیزم داشتم پست اخرتونو میدیدم🥲ممکنه اگه براتون زحمت نباشه اون نماز هفت خاتون بود چی بود دقیق متوجه ...

نماز مستحبی ربطی به یومیه نداره نماز هفت خاتون بابد مادر یا خواهرت به نیتت بخونه من به مامانم گفتم نخوند گفت زیاده خواهرم ندارم 🙃

تنها راه یاد گرفتن ؛ زندگی کردنه 🌟
🥲من تا حالا چندین بار مشهد رفتم برا حاجتای مختلف هزاران بار نامه نوشتم براشون نذر کردم براشون چن ...

خانم محترم میشه نشد نداره بعدشم حتما بهت میده فقط زمان لازم داره بعدشم اهل‌بیت (ع) وسیله ی فیض ونعمت های الهی هستن بین بنده ببین وقتی رفتی مطمعن باشه انجام میشه فقط زمان داره 

2706