2733
2734
عنوان

تب بچم پایین نمیاد چرا😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 40 پست
چند سالشه بچت اگه بتونی دم کرده عناب هم بدی زود تبو میاره پایین

۴ سالشه خوابه بیدارش کنم گریه میکنه نمیخوره که الان پامیشم دم میکنم خودش بلند شد اب خواست اونو بدم بخوره

آهان پس من اشتباه پاشویه کردم 😑😑آره حنا دارم خیس کنم بزارم چقد بمونه؟

بزن ب کف پاش.

۵دیقه ۱۰ دیقه

کاربر سال ۹۷ .. خوب میشناسم.🤍🤍🤍من زنم  یه زن یه زن باتمام ظرافتش .من تو ۱۷سالگی ازدواج کردم و وارد برگه جدید ی زندگی شدم ..داستان زندگی من یه رمان غم انگیز😭 امااااااااامن مطمینم 😍 .....پایان خوشی داره🥰.. ایشالله 😇😇😇برا سلامتی خودم و تنها عشق زندگیم یعنی بچم دعا کنید...ممنونم ازتون خاهرای مجازی من🥰🤩 و برای سر به راه شدن همسرم..😔                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعای نور رو بخون

تجربه منه وقتی بچم تب میکرد و مثلا گلوش عفونت داشت تا چرک خشک کن نمیخورد و بقولی عفونت کنترل نمیشد تب به این راحتی پایین نمیومد

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
2731
ممنون عزیزم دستمال نم میکنم میزارم زود خشک میشه ازبس داغه نه اصلا نمیخوابم بازم صبر میکنم خدا کنه خو ...

حتما خوب میشه ب هر حال مریضی بچه ها سخته پسر یکساله منم امروز آبله مرعون گرفته ولی خب بچه ها مریص میشن دیگه طبیعیه فقط استرس نداشته باش تب بچه اصولا شب تا صبح بیشتره ۳۸ و نیم هم درسته باید حواست باشه ولی خیلییی هم بالا نیست ک اینقدر استرس داری فقط ساعت ی ساعت یبار کوک کن اگه خواب رفتی بیدار بشی ک تب بالاتر نره 

۴ سالشه خوابه بیدارش کنم گریه میکنه نمیخوره که الان پامیشم دم میکنم خودش بلند شد اب خواست اونو بدم ب ...

پیاز بزن کف پاش زود میاره پایین

دیگه به دمکرده هم نمیرسه ان شالله

لایک کن عزیزم،من که هرچی میگم لایک ننننننننننکن دوست عزیییییییز فایده ای نداره،پس لایک کن شاید اینجوری دلت خنک شد لااقل😐با تشکر از همراهی شما😒
نیم ساعت پیش یه دونه کاملشو گذاشتم تازه تبش بالاترم رفته ۳۸ بود الان شده ۳۸.۵ خیلی نگرانم 

عزیزم ویروس بدی اومده با تب بالا و طولانی

ببر زیر اب ولرم از گردن به پایینشو اب بکش

اگه یه وقت لرز میکنه یه پتو بندلز روش سشوار بگیر زیر پتو که زود لرزش بشینه بمونه تب

اب و مایعات تا میتونی بهش بده که ادرار کنه 

اگه دیدی پایین نیومد فکر کنم باید ببری اورزانس

ایشالا که میاد پایین 

دارو گرفته؟ 

2738

شربت خاکشیر با گلاب هم براش درست کن خوشمزه هم میشه بده بخوره ب جای اب،ی نی بزار داخلش ک ترغیب بشه هر چی بیشتر مایعات بخوره ادرار بیشتره تب زودتر پایین میاد پاهاش هم اگه میزاره بزار تو تشت آب ولرم و نمک و عرق کاسنی،ی ده دقیقه باشه بیرون بیار خشک کن

دعای نور رو بخون تجربه منه وقتی بچم تب میکرد و مثلا گلوش عفونت داشت تا چرک خشک کن نمیخورد و بقولی ع ...

اونم خوندم خود منم تجربه کردم دختر منم هروقت تو بدنش عفونت باشه تبش پایین نمیاد ولی امروز که بردم دکتر گفت ویروسیه آنتی بیوتیک نمیخواد وای بازم میبرم یه دکتر دیگه ببینم چی میگه 

عزیزم ویروس بدی اومده با تب بالا و طولانی ببر زیر اب ولرم از گردن به پایینشو اب بکش اگه یه وقت لرز ...

وای خدا😭😭😭اره دکتر بردم گفت که ویروسیه برای اسهال واستفراغش دارو داده یه سرم هم نوشته بود گفت فعلا نزن اگه بهتر نشد ببر بزن حالا فردا میبرم اون سرمو هم میزنم کاش میشد الان ببرم بزنم که بخوابه اخه گفته سرم باید تا ۵ ساعت بره زودتر بره ضرر داره

2706