2733
2734
عنوان

تب بچم پایین نمیاد چرا😭😭😭😭

292 بازدید | 40 پست

از ۱۰ شب تا الان استامینوفن وایبوپروفن دادم وپاشویه کردم به زور شده بود ۳۸ حالا تازه نیم ساعت پیش شیاف دیکلوفناک برداشتم الان گرفتم شده ۳۸.۵ 😭😭😭دیگه چیکار کنم چرا پایین نمیاد پس😭😭😭پاشم دوباره ببرمش دکتر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند سالشه بچت

اگه بتونی دم کرده عناب هم بدی زود تبو میاره پایین

لایک کن عزیزم،من که هرچی میگم لایک ننننننننننکن دوست عزیییییییز فایده ای نداره،پس لایک کن شاید اینجوری دلت خنک شد لااقل😐با تشکر از همراهی شما😒
یه دستمال رو شکمش بذار با گلاب رو پیشونیش بزن

گلاب ندارم ولی سرکه سیب ریختم تو آب دائم به زیر بغل ودست وپاهاش وپشتش میکشم ولی نمیدونم چرا پایین نمیاد همیشه با ایبوپروفن زود پایین میومد الان با دیکلوفناکم پایین نمیاد

2738

شب و بیدار بمون حواست باشه دم ب دقیقه هم ب بچه استا نده ی دستمال با آب ولرم خیس کن رو دستاش بزار اگه هواسرده سریع خشک کن سرد نشه بچه،تو ظرف آب ولرم یذره نمک و عرق کاسنی بریز پاهاشو بزار توش،دیگه حداقل بیشتر از ۳۹ نشه اصولا  شب تا صبح بیشتر تب میکنن رو ب صبح ک میشه ان شالله بهتر میشه همین مبارزه بدن برا تب بالا ایمنی بدن بالا میبره فقط خواب نرو ک تب زیاد بالا نده در حد زیر ۳۹ باشه 

پاشویه درست بلد نیستی 

یه دستمال با لب ولرم کشاله ران شکم گردن پاشویه کن 

روی پیشونی دست پا نزار ورودی تبو نبند

حنا داری بزن کف پا

کاربر سال ۹۷ .. خوب میشناسم.🤍🤍🤍من زنم  یه زن یه زن باتمام ظرافتش .من تو ۱۷سالگی ازدواج کردم و وارد برگه جدید ی زندگی شدم ..داستان زندگی من یه رمان غم انگیز😭 امااااااااامن مطمینم 😍 .....پایان خوشی داره🥰.. ایشالله 😇😇😇برا سلامتی خودم و تنها عشق زندگیم یعنی بچم دعا کنید...ممنونم ازتون خاهرای مجازی من🥰🤩 و برای سر به راه شدن همسرم..😔                               
شب و بیدار بمون حواست باشه دم ب دقیقه هم ب بچه استا نده ی دستمال با آب ولرم خیس کن رو دستاش بزار اگه ...

ممنون عزیزم دستمال نم میکنم میزارم زود خشک میشه ازبس داغه نه اصلا نمیخوابم بازم صبر میکنم خدا کنه خوب شه دعا کن

پاشویه درست بلد نیستی  یه دستمال با لب ولرم کشاله ران شکم گردن پاشویه کن  روی پیشونی دست ...

آهان پس من اشتباه پاشویه کردم 😑😑آره حنا دارم خیس کنم بزارم چقد بمونه؟

2706