2737
2734
عنوان

بنظرتون من مقصرم؟

160 بازدید | 15 پست

پسرعمم و دخترعمم میخوان نامزد کنن و باهم در ارتباطن بدون اطلاع خانواده هاشون، عموی پسرعمم قبلا منو میخواست ، مدت طولانی باهم در ارتباط بودیم با پسرعمم مث خواهر برادرشدیم و اینا، بعد الان که یکمی میونه دخترعمه پسرعمم شکراب شده دختر عمم حس میکنم منو مقصر میدونه ولی بخدا قسم من هیچوقت چیزی نگفتم یا کاری نکردم که میونشون بهم بخوره حس بدی دارم در عین بی گناهی مثل گناهکار باهام رفتار میکنه، خودش همش دعوا میکنه و رابطشونو خراب میکنه چندبار من واسطه شدم اشتی شون دادم نمیدونم چیکار کردم که الکی باهام اینجور رفتار میشه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بانامزدش سنگین تر رفتار کن

خب ما تو خونوادمون کلا همه همینجوری رفتار میکنیم یعنی خودشم با برادر من یا با پسرعموهامون که متاهلن همینجوری رفتار میکنه، منتها این ذهنش مریضه کلا از صب تا شب فکر میکنه پسره دختر میاره بهش خیانت میکنه

دختره و پسره پسرعمم و دختردعممن، منم یروزی زن عموی پسرعمم حساب میشدم ولی دیگه نیستم😂😂

عمومی پسر عمه ات چند سالشه  و همین طور خودت چند سالته😁البته قصد فوضولی ندارما

2740
خب ما تو خونوادمون کلا همه همینجوری رفتار میکنیم یعنی خودشم با برادر من یا با پسرعموهامون که متاهلن ...

همون دیگه شکاک هستش شما مقصر نیستی ولی رابطتو کم کن که کاسه کوزه ها سرشما نشکنه

همون دیگه شکاک هستش شما مقصر نیستی ولی رابطتو کم کن که کاسه کوزه ها سرشما نشکنه

امشب دیگه رفتم به پسرعمم گفتم بهتره ما باهام حرف نزنیم دیگه بچه نیستیم منم ازدواج کنم انقد دیگه باتو صمیمی نیستم و اینا، ولی خیلی دلم شکسته اون بهترین دوستمه تو همه روزای بدم مثل برادر پشتم بود😔😔

امشب دیگه رفتم به پسرعمم گفتم بهتره ما باهام حرف نزنیم دیگه بچه نیستیم منم ازدواج کنم انقد دیگه باتو ...

کار خوبی کردی بعدا بهترین دوستت میشه همسرت 

توهم اگه همسر داشتی بهت بابت این موضوع گیر میداد

2706