2733
2734

🤦🏻‍♀️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیه؟ من برای تغیر رنگ چشم استفاده کردم نتیجه دیدم 

اها

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ب این چرت و پرتا اعتقاد ندارم معلوم نیس چیه ک گوش میدی از کجا معلوم خوب باشه و تاثیر منفی نداشته باش ...

من برای تغیر رنگ چشم گوش دادم موقع خواب قبلش هم دو لیوان آب خوردم نتبجه دیدم بعد یک هفته اینو نمیدونم

یه جوری واسه هدفت تلاش کن که وقتی بقیه موفقیتت و دیدن بگن خدایی حقش بود🤌🏻
2740

فکر نکنم این فایده داشته باشه چون سابلیمینال تغییر در خود آدمه رو طرف مقابل تاثیری نمیذاره که بخواد برگرده و عاشق بشه مگر بدی اون گوش کنه

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
فکر نکنم این فایده داشته باشه چون سابلیمینال تغییر در خود آدمه رو طرف مقابل تاثیری نمیذاره که بخواد ...

عهه

من شنیدم ضمیر ناخودآگاه شرایط اون چیزو برات فراهم میکنخ

عهه من شنیدم ضمیر ناخودآگاه شرایط اون چیزو برات فراهم میکنخ

خب اینجا دو تا ضمیر ناخودآگاه وجود داره یکی واسه تو یکی واسه طرف مقابلت رو ضمیر ناخودآگاه اون که تاثیر نمیذاره حالا میخوای تو گوش کن ضرر نداره که البته این سابلیمینالایی که داخل نت هست بیشترشون خارجیه اگه با زبون فارسی گیر بیاری تاثیر داره

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
خب اینجا دو تا ضمیر ناخودآگاه وجود داره یکی واسه تو یکی واسه طرف مقابلت رو ضمیر ناخودآگاه اون که تاث ...

از کجا گیر بیارم؟ یعنی خارجی تاثیر نداره؟

نه من نتیجه دیدم یبار صحیح باید گوش کنی

ببین از هیپنوتیزم که قوی‌تر نیست بزرگترین اساتید هیپنوتیزم خودشون میگن تلقینات حین هیپنوتیزم موقتیه تاثیرش بعدش طرف اگر سبک زندگی، روابط ،ورودی‌ها شو تغییر نده دوباره اوضاع به قبل بر میگرده تازه بعضی از سابلیمینالا طوری طراحی شدن که ورود اجنه رو به زندگیت آسون کنن من بعد چند سال تحقیق فهمیدم