2737
2739
عنوان

با بابام دعوام شد میخواست بزنم 😭

1074 بازدید | 63 پست

من یه دختر ۴ساله دارم یه ۴ماهه شوهرم ۱۴روز خونه نیست تو اون ۱۴روز مامانم هی اصرار میکنه بیا اینجا حوصلمون سر میره و من اصلا دوست نداشتم بیام ولی چون خیلی اصرار کرد اومدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علاقه ایی داری ب عدد ۴؟

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!
2731
2740

خوووووب

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
⚡تیکر تـــــولدمه⚡واسه کنار هم بودن و عاقبت بخیریمون میشه یه صـلوات بفرستی؟مرسی دورت بگردم🥲🫂تـویی تنها ساکن قــ💕ـلب این دختر♡1401/8/6 اومدی و شدی همه جـونم♡کاش همه چشمایی که تورو میدیدن چشمای من بودن:)javad'm❤🧿بــودنت اونقدر زیباست که گویی بند بند وجودم ب بودنت گره خورده کـنج دلــیم🫂💙

یه برادر ۱۰ساله دارم که خیلی دخترمو اذیت میکنه اصلا باهاش بازی نمیکنه و همش اذیتش میکنه ومیزنش دیروز زدش گفتم دیگه نزنی امروزم محکم زد تو سرش منم زدمش برادرمو بعد مامانم گفت بابات عصبی شد گفت میخواستم بزنمش یعنی منو

2706