2733
2739
عنوان

به شدت از ازدواج میترسم

222 بازدید | 26 پست

نامزدم هنوز و قراره عروسی بگیریم 

حس میکنم واسه نامزدیم زود نصمیم گرفتم واقعا وحشت دارم ازدواج کنم هعی غذا بپزم بچه بخوادوو کلا ور دلم باشه 

همش دارم فکر میکنم خودمو بکشم 😔 همش تقصیر پدرمه انقدر محیط خونمونو نا آروم کرد فرار کردم به سمت ازدواج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون روز به پسره میگم کاش ازدواج سفید میکردیم 

😐😐عجببب 

بهم تعهد میدین.. ، ازدواج بی سر و ته دوس داشتی 

این نشون میده اونقدر ها عاشقش نیستی

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731

انقدر دختر و پسر مجرد هستن که دوست دارن ازدواج بکنن شرایط براشون فراهم نیست حالا شما که ازدواج کردی قدر لحظات با هم بودنتون رو بدون هر کاری رو با عشق انجام بده تا خسته نشی لذت های زندگی همینان دیگه به کام خودت تلخ نکن الکی 

2740
😐😐عجببب  بهم تعهد میدین.. ، ازدواج بی سر و ته دوس داشتی  این نشون میده اونقدر ها عاشقش ...

ازدواج سنتی بوده 

واقعا تمام تلاششو برام میکنخ ولی هروقت به ازدواج فکر میکنم چهارستون بدنم میلرزه

وای من از عشق زدع شده بودم ایشون اومدن هیچی ندارم برا عرضه بهش

لزوما عشق قرار نیست مثل یه بمب ناگهانی منفجر بشه اون وسط گاهی ذره ذره میاد

اگر همسرت مرد خوبیه و بهت عاطفه میده بهت احترام میگذاره و برای زندگیتون تلاش می‌کنه تو هم سعی کن زیبایی ها ی این اتفاق رو ببینی 

نمی‌دونم تو گذشتت چی داشتی که این حرف رو میزنی اما گذشته ها گذشته باقی عمرت و فرصت های خوبت رو با فکر به اینکه من زده شدم و...خراب نکن که بعد ها حسرت میخوری 

2706