2737
2739
عنوان

یعنی یه کیف گوچی 138 میلیونه مگه میشه؟؟؟😐+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 43 پست

اونوقت من امروز رفتم یه کیف بخرم یک و نیم بود احساس میکردم نمی ارزه😂

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا برا کسایی هست که پول اضافه دارن 

میدونم 

ولی من سوالم اینه چطوری همه جا میدن بالای ۸ میلیون ولی میگن اصله

یعنی طرف عقلش نمیرسه که بدونه همه لباس های گوچی بالای هزار دلارن؟

2731
میدونم  ولی من سوالم اینه چطوری همه جا میدن بالای ۸ میلیون ولی میگن اصله یعنی طرف عقلش نمیرسه ...

جورابای گوچی رو دیدی چقدر زیاد شدن 😃 جفتی سی تومن

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
بنظرم کیف کارش حمل وسیله‌س  نمی ارزه واقعا ادم پولدارم ک باشه از اینا بخره ک چی مثلا چ ارزون ...

خداییش جنساشون عالیه اجناس برند

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2740
یعنی آب انار ازشون رد میشه لک نمگیره،😂😂

نه اونا انار نمی خورن😁

من یه جفت جوراب مارک از دختر جاریم موند خونه مادرشوهر برش داشتم یعنی بگم پنج سال پوشیدم نه رنگش رفت نه پرز داد نه پاره شد 😐اخر انداختمش رفت نکبت پررو رو 

عاشق کشورم ایران عزیزم هستم🌹
2706