2733
2734

بچها من رفتم تو سایت گوچی 

چه کیف

چه کفش 

چه لباس 

همه قیمت بالای هزار دلارن😐

که به پول ایران میشه بالای 60 میلیون

یعنی زیر هزار دلار چیزی نبود

یا خیلی کم بود

اون وقت بعضیا چجوری یه تیشرت از این برند رو میخرن 8 میلیون تازه هم میگن اصله😐😂

یکی اینو برای من توضیح بدهههه

یه عکس از چندتا جنساشون گرفتم ببنید👇

اینا برا کسایی هست که پول اضافه دارن 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۱۶۰ باز قیمت خوبشه که  میلیارد میلیاردی ان یه سری قیمتای کیفا

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

بیخیال بابا 

من چند ماه پیش خواستم کیف بگیرم ۱۹۰ هزارتومن بود تازه میگفتم خیلی برام گرون حساب کرده کلی تخفیف گرفتم😑😅

میشه برای رسیدن به خواسته هام صلوات بفرستین امیدوارم هزار برابرش به شما برسه 🦋💙
2740

از پلن های من برای درس خوندن که آخرش پولم به اینا نمی رسه

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

تیشرت ۸ میلیونی رو میپوشن😐 باید دورشو طلا کوبی کنی بزنی دیوار هال خونه ک همه ببینن

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

پولم باشع حیفع بدی ب اینا

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

بله

از آف ها میخرن

ببین گاهی آف حتی ۹۰ درصد میزارن بعضی برندها گوچی نخریدم نمیدونم ولی هستن کسانی که مثلا تو لندن زندگی میکنن و یه نفر تو ایران دارن خرید میکنی واست ارسال میکنن 

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم

من اینجا نشستم از رو کامنتا پولدارا رو شناسایی کنم🤓

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2706