2737
2739
عنوان

دلیل بیداری تون چیه

132 بازدید | 22 پست

خودم چون از امروز ساعت 3 رفتم تولد بچه ی فامیل شوهرم تا هفت

از هفت هم بابام اومد دنبالم رفتم تولد بابام و زن بابام

یعنی آنچنان بهم خوش گذشت ک حد ندارع

دوتا بچه ی شیری دارم یا باید دهن اون میبستم که گریه نکنه یا باید اونو نگه میداشتم نره ژله و پفیلا هاشونو بریزه 

خونه بابامم ک رفتیم منو خواهرام نفهمیدیم چی خوردیم یا دخترمو میگرفتن یا پسرمو ک تلویزیون شونو نندازه یا از جایی نیفته

دخترمم نظر خورده بود از ساعت ده تا ۱۲ فقط گریه میکرد الان ساکته اما نمیخابع دارم جون میدم از خستگییی

بیخوابی

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

در یک کلام : پشه ها  

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من درس داشتم تا الاان ...

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2731
پشه الان ؟؟

اره .. پیشواز تابستون رفتن  

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2740

از مهمانی امدم منتظرم نون خ ببینم دیگه فردا جمعه هست و بد نیست بیدار باشیم

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2706