2733
2739
عنوان

حرص خوردن از همسر😑😑😑

244 بازدید | 11 پست

خیلی اعصابم خورده

رفته بودیم خونه یکی از فامیلای شوهرم، تا ۱ اونجا بودیم حدود ۱ ساعت هم تو راه برگشتیم، چون خانواده ش هم با ما اومده بودن پانمیشدن بیان، من واقعا داشتم از خواب بیهوش میشدم، مهمونای دیگه رفتن به همسرم اشاره کردم بریم آقا تازه نشست با بچه ها بازی کردن (با گوشی) دوباره صداش کردم این پاشد خانواده ش پانمیشدن

واقعا چه قدر ما زنا بدبختیم، چرا مردا انقدر همه گوش به فرمانشون هستن

بعد جالبه خودش سرکار بود و میدونم خیلی خسته بود

از این حرصم گرفته دقیقا تو همین شرایط خونه مادرم میریم هی آه و ناله میکنه که وااای من خسته‌م بلند شو زود بریم

یعنی منو هلاک میکنه

الانم خوابم پریده ولی سرم درد میکنه از خستگی

کل راه هم تو سکوت بودم اصل دلم نمیخواست با خانواده‌ش هم حرف بزنم

بعد داشتم فکر میکردم واقعا مادرش عقلش نمیرسه پسرش ۱۲ ساعت کار کرده و خسته‌س، اون چرا دلش واسه این نمیسوزه؟

خب خودمونم با خونواده خودمون راحتیم

با اونا دوس داریم بیشتر وقت بگذرونیم..

ولی خب چی بگم. خودش بهتر بود میگفت. شمام کشش نده 

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب خودمونم با خونواده خودمون راحتیم با اونا دوس داریم بیشتر وقت بگذرونیم.. ولی خب چی بگم. خودش بهت ...

اخه پنجشنبه‌های قبلو یادم میاد که هی میگفت وااای پام داره میشکنه اصلا نمیتونم رانندگی کنم بیا تو بشین پشت فرمون، دوس دارم خفه‌ش کنم

الان اومدم این یکی اتاق بخوابم حوصله‌شو ندارم

من فقط موندم مامانش چطور دلش واسه این نمیسوزه اخههههه

2740
گذشت کن بعدا اروم شدی بگو تو جمع هرکدوممون زود تر خسته شد اون یکی باهاش راه بیاد،بهم کمک کنین

دیگه من غلط کنم جایی میریم همراه خانواده‌ش بریم، این اقام کوتاه بیاد اونا پانمیشن بیان

فعلا که از اونوقت چشم غره رفتم براش اصلا باهاش حرف نزدم

اخه پنجشنبه‌های قبلو یادم میاد که هی میگفت وااای پام داره میشکنه اصلا نمیتونم رانندگی کنم بیا تو بشی ...

ببین اون مامانشه هیچی نگفته

شمام برگرد سرجات بگیر بخواب

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
نخیر مامانه به فکر خودشه به نظرم اصلا حوصله شو ندارم کاش خوابم ببره

مادرشه ها!

با این اعصاب خوردی ک داری ب سختی خواب میری. تازه جا هم عوض کردی...