2737
2734
عنوان

باشوهرم دعوام شده بیاید لطفا

279 بازدید | 27 پست

گوشیمو تازه عوض کردم چن روزه عکسارو ک از گوشی قبلیم فرستادم یه چن تاش مونده بود ک میخاستم امروز بفرستم هیچ اصلا ب گوشیم دست نمیزنه ها یهو برداشت گف خالی کردی گفتم چن تاش مونده نگاه کرد دید بین اون عکسا عکسای مامانش اینام هستن.با لحن بد گف اینارو میفرستادی ب من بعد خاستی پاکشون کن بعد روشو برگردوند اونطرف .منم چن بارگفتم قرار بود امشب بفرستم باور نکرد و جواب نداد بیشتر حرصیم کرد گف اینهفته ام برای خودم ایفون۱۵ میخرم گفتم چ ربطی داره اگه راضی نیستی استفاده نمیکنم گف ربطی نداش قهر کردم رفتم پشت بودم اومدم دیدم خوابه الان از حرص میخام خودمو بکشم😓😓😓سیمکارتمو در اوردم انداختم گوشی قبلیم😪😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چرا ما باید همش بخاطر اونا دعوا کنیم 😔😔😔

عزیزم بخدا ببخشید اینو میگم ولی دیوونه ای که بخاطر دیگران اعصاب خودتونو خورد میکنید درگوش شوهرت بخون خانواده احترامش جای خودشه ولی تنها کسی ک برات میمونه همسرته

‹ كاش اگه باختی هم هست ؛ دل باختن به خدا باشه! ›
2742
2740
حرصم نمیخابه اومدم نشستم حموم

منم‌امشب با شوهرم دعوام شده همش بهم بی محلی میکنه اصلا توجه نداره وقتیم میگم از حرفت ناراحتم میگه شوخی بود🥲🥲درکت میکنم‌ توقع نداریم این رفتارا رو ازشون ببینم

منم‌امشب با شوهرم دعوام شده همش بهم بی محلی میکنه اصلا توجه نداره وقتیم میگم از حرفت ناراحتم میگه شو ...

خیلی حرصی میشم اونم ریلکس میخابه حتی داد زدم بازم خوابید

خیلی حرصی میشم اونم ریلکس میخابه حتی داد زدم بازم خوابید

مردا همینن خواهر حتی ازش بپرس مثلا ناراحتیه قبلیم بخاطر چی بود یادش نمیاد😂همشون بچه ان تو پوست مثلا یه مرد بالغ جون عمشون

2706