2737
2734

محمد عماد(ستوده و تکیه گاه)

محمد صدرا(ستوده و بلند مرتبه)

محمد کسرا

محمد پارسا(ستوده ی پاک)

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
ترو خدا اخه کی تو این زمونه اسم بچه دو محمد میزاره قحطی اومده بود ؟نمیدونم والا حالا نذرم کردی طفل م ...

جدی درک نمیکنم چجوری این حرف میزنی..چه منطقی پشت این حرفه..

ولی من متنفرم از وقتی که بخوام پیام بدم و حس مزاحم بودن نزاره پیام بدم، متنفرم از وقتی که بخوام هعی به زور بگم منم هستما، از اضافه بودن متنفرم، بیاین این حسه اضافه بودنو به آدما ندیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ترو خدا اخه کی تو این زمونه اسم بچه دو محمد میزاره قحطی اومده بود ؟نمیدونم والا حالا نذرم کردی طفل م ...

داعشی هستی

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
جدی درک نمیکنم چجوری این حرف میزنی..چه منطقی پشت این حرفه..

والا

معلوم نیست چی میزنن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2738

محمد طاها

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
خیلی بده یعنی

نه عزیزم اگه بد بودن که تو صدرِ پر طرفدار ترین اسامی نبودن

دیدی میگن فلان اسم مال دهه ی هشتاده؟ فلان اسم مال دهه ی شصته؟ این چیزا برا اسامی اهل بیت وجود نداره اصلا

صد سال دیگه هم بگذره این اسما هنوز پرطرفداره

طرف تو اروپا مسلمون میشه اسم پیغمبرو می‌ذاره رو خودش

ما که دیگه از اول مسلمون بودیم و تو کشور اسلامی زندگی کردیم عارمون بیاد از این اسما؟

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
اره تو کوه ها ادم میکشم جون خودت !؟🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ خدا شفات بده انشاالله  چون گفتم این ا ...

اسم سلیقه ایه

اما طرز بیانت یکم بوی بی احترامی داد

اسم محمد هم نام پیامبرمونه

بخاطر رسم و ایینش تا ابد اسمش تکرار میشه

مگه نونی که میخوری قدیمی نشده مگه خانواده قدیمی نشده بریزیم دور

ممنون اتفاقا سرماخوردم انشالله خدا شما رو هم شفا بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب فکر آینده بچه باش توروخدا..

این چه حرفیه؟

مگه اسم محمد قدیمی میشه؟ 

برخلاف بعضی اسامی امروزی که فقط تو یه دوره رو بورس هستن، بعضی اسم‌های مذهبی برای همه دوران‌ها مناسبن

2706