2733
2734

من یه شهر جدا از مادر و مادرشوهر زندگی میکنم.البته نزدیکه حدود۳۰ تا فاصله س،طبق عادت پیش خو دم گفتم که اول میریم خونه مامانم.و جمعه هم خونه مادرشوهر،آقا بدحرف زد و یه راست خونه مامانم پیاده کرد و 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی میرین یه بار برین خونه ی مامانت یه بار خونه ی مادرشوهرت

همینکارو میکنم.اما بهش برخورد که گفتم اول مامان من بریم

توقع داره مثلا ۲روز اونجا باشم،منم اخر هفته رو بلاخره همه کارام مونده ،میام انجام میدم ،بیکار نیستم که برم یکجا بشینم تو خونه اونا

2738

من تهران زندگیمیکنم خانواده خودم وهمسرم توی شهر شهرستانن پنج ساله تهران زندگی میکنم اگر یک بار اول برم پیش خانوادم عزای عمومی میگیرن خانواده شوهرم تاحالا نرفتم ،حتی یک بار مادر شوهرم اینا نبودن من رفتم خونه مادرم اول مادرشوهرم صدبار زنگ زد بیاین همین جا دلش داشت پاره میشد داغونم ازدستشون

من تهران زندگیمیکنم خانواده خودم وهمسرم توی شهر شهرستانن پنج ساله تهران زندگی میکنم اگر یک بار اول ب ...

وای که چقدر سخته راه دور بودن.به خواهرمم توصیه م اینه که اصلا و ابدا همچین شرایطی رو قبول نکنه.هر کار کنی حرف درمیارن و یامجبوری تحملشون کنی

چ مسخره و خنده دار واقعا ب این میگید زندگی چطور انقدر از هم فاصله دارید امیدوارم خدا دل هاتون رو باهم صاف و نزدیک کنه 

درکتون از زندگی مشترک کاملا اشتباهه جفتتونم باید برید پیش مشاور

من بعضی مواقع بوده خونه مادر همسرم موندم خونه مادر خودم نرفتم

بعضی مواقع هست شوهرم میگه دلم میخواد بریم خونه مامانتینا من اصرار ک ن خونه مادرت کار دارم میگه ن دلم میخواد اونجا باشم خلاصه ک کاری کنید ک زندگیتون هرروز قشنگتر شه وگرنه درکتون از ازدواج چی بوده درست کردن میدون جنگ و اعصاب خوردی و ی زندگی داغون و خراب!؟؟؟اصلا چرا ازدواج کردید

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
I’m happy 😆 
چ مسخره و خنده دار واقعا ب این میگید زندگی چطور انقدر از هم فاصله دارید امیدوارم خدا دل هاتون رو باه ...

والا دیگه اینقدرم که شما به توپ بستی،مسخره نیست

گاهی آدم غیر منطقی حرف میزنه،من کل زندگی ۱۰ ساله م رو ننوشتم که ،فقط گفتم این هفته فلان اتفاق برام افتاده،در حد درد و دل حرف زدم.منم بارها بوده که رفتم خونشون و خیلی چیزا رو تحمل کردم،

2706