2737
2739
عنوان

چطوری از حقم دفاع کنم

139 بازدید | 7 پست

خیلی منفی فکر میکنم

مثلا بخوام ازحقم دفاع کنم میگم ولش کن نمیخواد ارزش نداره یا میگم اگه دلش شکست چی

اینطوری بگم باهام بدمیشه 

از دعواهم به شدت میترسم از اینکه کم بیارم

مثلا خونه عمه م عیددیدنی رفتیم به همه عیدی داد به من یادش رفت

منم دیگه روم نشد بهش بگم ندادی 

درصورتی که بچه هاش سریع از بابام عیدی گرفتن قبل اینکه خونمون بیان عیدی عیدی میکردن

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عیب نداره پبش میاد یه دفعه ی مهمونی بزرگ بودیم میزبان یادش رفت برای یکی از مهمونا فاشق بذاره بنده خدام روش نشد بگه گریش گرفت ( پریود بود 😉)  الان یادش میفته خندش مبگیره مثالی که زدی حق نمیشه بهش گفت یه جوری بیشتر لطفه همونطور که پدرت بخواد نده نمیده کسی هم ایراد بگیره خودشو سبک میکنه 

2728
منم همینم خیلی بده

خییلی 

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
عیب نداره پبش میاد یه دفعه ی مهمونی بزرگ بودیم میزبان یادش رفت برای یکی از مهمونا فاشق بذاره بنده خد ...

بنده خدا😅

نه اون که آره عیدی زیاد اهمیت نداره من از اینکه نتونستم بهشون بگم ناراحتم بابام گفت مگه زبون نداشتی میگفتی این دیگه خجالت داره

بنده خدا😅 نه اون که آره عیدی زیاد اهمیت نداره من از اینکه نتونستم بهشون بگم ناراحتم بابام گفت مگه ...

وای انقدر مسائل مهم تر هست خودتو اسیر مسائل کوچیک نکن که انرژیت برای مهما بمونه سر هر چیز آدم بخواد غصه بخوره ته عمرش همش حسرت میخوره فک کن اگر میگفتی چقدر ممکن بود همه راجع بهت بد فکر کنن بگن وای جقدر محتاج عیدی بود چقدر شانت میومد پایین ‌کار درستو کردی خودتو سرزنش نکن

2740