2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره عزیزم با اعتماد به نفس بدوز

کلا دو ماه رفتم کلاس خیاطی ولی برای خودم د دخترم  چهار ماهه لباس میدوزم مشتری یه پیراهن بلند میخواد چاقم هست میخواد گشاد باشه لباسش چقدر گشادی بدم دامنش گشاد و قشنگ بشینه؟؟ شکم خیلی داره

فقط با حوصله بدوز ن عجله اندازه گیریت هم درست انجام بده ..بهترینارومیدوزی عزیزم ترس مانع پیشرفتت میش ...

قدش ۱۶۱ یا دو میشه خیلی چاقه تا روی پا چقدر پارچه بخره خوبه؟؟

کلا دو ماه رفتم کلاس خیاطی ولی برای خودم د دخترم  چهار ماهه لباس میدوزم مشتری یه پیراهن بلند می ...

ببین عزیزم اگه شکم داره یه خط کش رو به صورت عمودی رو شکم بزار بعد اندازه گیری دور باسن اینارو انجام بده ...برای ازادی پایین لباس یا همون مدل فون اگه بخوان یک چهارم دورباسن به اضافه ۵ میکنم ..اگه بخوای ازادترباشه میتونی بیشتر بهش ازادی بدی 

2740
قدش ۱۶۱ یا دو میشه خیلی چاقه تا روی پا چقدر پارچه بخره خوبه؟؟

بعدش الگو رو که کشیدی رو پارچه جا بده الگوت رو چک کن ..اگه چاقه باید سرو ته برش بدی همه اینارو چک کن عرض پارچه چک کن بعد دیگه برش دادن رو شروع کن عزیزم

بعدش الگو رو که کشیدی رو پارچه جا بده الگوت رو چک کن ..اگه چاقه باید سرو ته برش بدی همه اینارو چک کن ...

ممنون گلم ببخشید یه سوال دیگه برای بزرگسال برای یقه ۷ سانت به طرف چپ میریم بعد ۷ سانت بالا ولی برای بچه خردسال چقدر بریم که نه تنگ بشه نه گشاد یقه بچه چهار ساله ؟

ممنون گلم ببخشید یه سوال دیگه برای بزرگسال برای یقه ۷ سانت به طرف چپ میریم بعد ۷ سانت بالا ولی برای ...

خواهش میکنم عزیزم ..من یک ششم دورگردن ..هم به سمت چپ هم پایین ..میتونی مترو از خط کنارگردن تاجایی که میخوایی لباس بچه باز باشه به پایین بیای ببینی چقدرمناسبه ..ولی خب معمولش یک ششم دور گردن ..

2706