2737
2739
عنوان

کارگردان نون خ خیلی بیشوره

| مشاهده متن کامل بحث + 9547 بازدید | 176 پست
به هر چهره ای یه نقش میشینه پس لورن و هاردی یا مستر بین ک قیافه شون شبیه خنگاست ناراحت بشن بخاطر این ...

حرفم همینه ک دیالوگ مشکل داره ب زمختیش گیر بدن خشن بودنشو مسخره کنن چون نقششه ولی قیافه ک نقش نیست مسخره میکنن !چرا باید دیالوگ تو هر قسمتی مسخره کردن دختری باشه ک عمل نداره و چهره واقعیشه

کاربری دست دو نفر👧

واقعا بی مزه و لوسه این سریال .....فیلم نامه شم افتضاح انگار بیشتر داره قومیت هارو مسخره میکنه ....انگار سعید اقاخانی خاسته فقط یچی بسازه بره تمومشم نمیکنه

درعوض سریال پایتخت واقعا عالی بود مخصوصا ۲ و ۳ 

چقدر مردم با این سریال قهقه زدن و چقد دیالوگ هارو تا مدتها ورد زبون همه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لباس خانم‌ها یا آقایون؟

هردو 

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
عه چی رو از نقی کپی کرده؟

خیلی چیزا، هربار ک میبینم ی سری چیزا رو میبینم کپی کرده

مثلا چند روز پیش عین یا مکه مکرمه نقی رو گفت و سکانسی ک تو هواپیما بودن و سوتفاهم و..پیش اومد عین سکانس هواپیما و مبینا بود تو پایتخت

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2728

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
امضاتون😊👌👌

❤❤❤💐💐💐

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
بله چون همونطور که گفتم نقش یه دختر زشت و زمخت رو بازی کرده! 

قیافه اصلیش همینه دیگه  این عکسی ک گذاشتن با اسنپ چته ولی تو اینستاس و تبلیغ قبل فیلم شبیه همین تو فیلمه با رژ فقط 

کاربری دست دو نفر👧
2738
بچه‌ها مشکل استارتر شوخی و اینا نیست می‌گه چون این خانم در هر صورت چهره‌ش اینه چرا باهاش شوخی شده چو ...

خود واقعیشم آخه زشت نيست که 

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
هردو 

ولی باز هم میگم به نظر من لباس‌های خانم‌هاشون خیلی خوشگله. مخصوصا فصل چهارم، روژان یه لباس پوشیده بود، خیلی خوشگل بود. تو فصل فکر کنم دو هم، باز عاشق لباس روژان بودم.

لباس آقایون هم همینه دیگه! ما هم تو منطقه‌مون کرد داریم. لباس‌هاشون همینه.

ولی باز هم میگم به نظر من لباس‌های خانم‌هاشون خیلی خوشگله. مخصوصا فصل چهارم، روژان یه لباس پوشیده بو ...

بنظتون ما بهتر نمیدونیم؟

شما چندتا دیدی از نظرت اره خوبه ولی از نظر خود ما کوردا نه

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
حرفم همینه ک دیالوگ مشکل داره ب زمختیش گیر بدن خشن بودنشو مسخره کنن چون نقششه ولی قیافه ک نقش نیست م ...

کاملا درست میگی 

متاسفم که بعضیا متوجه حرفت نشدن در واقع معیار خوب یا بد بودن یه دختر تو فیلما و سریالای سطح پایین گیشه ای زشت و زیبا بودنشه

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2706