2733
2739
عنوان

کارگردان نون خ خیلی بیشوره

| مشاهده متن کامل بحث + 9547 بازدید | 176 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هر قسمتی یکی تیک میندازه بهش این قسمتم ک مستقیم شوهر شیرین میگفت خوبه شوهر روناک خوشگلی براش مهم ...

اینجوری بخوایم حساب کنیم مهیار از همشون بدبخت تره که😂

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

درسته سریال طنزه 

ولی کی گفته طنز باید با تمسخر همراه باشه؟

بعد،تازه یسریا نوشتن اسی مشکل داره ک بخاطر ی فیلم رو جدی گرفته 

دوستان تاثیری که ی فیلم ساده رو مغز و رفتار ی جامعه میزاره به شدت زیاده..

پس بهتره فرهنگای درست جا انداخته بشه

2731
اه چقدر از این بشر بدم میاد حرصم میگیره شیرین زنش شده

منمممم و بیش تر از این حرصم می گیره شیرین انقدر جواب منفی داد بهش ولی آخرش زنش شد.😕😕

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

اول بازیگر فیلمنامه رو میخونه 

سری های قبل هم همین ماجرا بود 

حتما بازخورد خوبی داشته که دوباره قبول می‌کنه نقشش رو بازی کنه 

اینا همش بازی 

یه روز چهره 

یه روز نقش یک آدم خنگ 

دزد 

قاتل 

و........

طبیعی اینها 

2738
درسته سریال طنزه  ولی کی گفته طنز باید با تمسخر همراه باشه؟ بعد،تازه یسریا نوشتن اسی مشکل دار ...

فرهنگ فقط برای خانما نیست ! 

چرا نگفت مهیار رو مسخره میکنن پس؟

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
پس چرا مهیار رو تحقیر می‌کنن هیچی نمیگید؟

حتی خود سلمان !😂

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

شاید وصلت کوردها اکثرا این شکلیه که خانما خیلی سرترن، من اینطور فک کردم باشه

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
قیافه ی دخترو مسخره کنن برا خنده چ فیلم چ غیر فیلم واقعا زشته شما ی فیلم تو تاریخ سینما بیار ک هی بخ ...

وای بچه بازیا چیه، خب فیلمه ،😂

مطمئن باش بازیگرا اگه مثل تو فکر میکردن الان اکثر فیلما ساخته نمیشدن.

خودش اگه مشکلی داشته باشه بازی نمیکنه مطمئن باش 

2706