2737
2739
عنوان

کارگردان نون خ خیلی بیشوره

| مشاهده متن کامل بحث + 9547 بازدید | 176 پست

عزیزم سریال تو ژانر طنز هست نباید احساسی عمل کنی 

آقای اقا خانی کارگردان ماهری هستن 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

ولقعی نمیگن که، فیلمه عزیزم ایشون هم نقش یه دختر خشن و زمخت رو بازی میکنه. چه ربطی داره آخه، بچه ای هاااا

یکی نقش معتاد میگیره، یکی نقش مریص، یکی پولدار یکی باسواد یکی خنگ. کجاش ربط دارن به خود شخص بازیگر.

طرز فکرت باعث حرص بخوری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بود این قسمت در موردش 

تو هر قسمتی یکی تیک میندازه بهش این قسمتم ک مستقیم شوهر شیرین میگفت خوبه شوهر روناک خوشگلی براش مهم نیست .حالم بهم خورد قشنگ حس کردم دختره تو سکانس چقدر دلش شکسته ب روش نمیاره وگرنه کدوم دختری خوشگلی براش مهم نیست

کاربری دست دو نفر👧
2728

روناک توی اون فیلم نبود نصف مخاطبینش اصلا نگاه هم نمیکردن 

اینم سوژه س دیگه برای جذب مخاطب خودش راضی یه که قبول کرده این نقشو بازیگر شناخته شده ای هم نبود ولی با این سریال خودشو بالا کشید 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

وا خواهر شوهر مادر شوهر چیه چه جدی گرفتی فیلمه بابا فیلم فردا تازه اینا حسرتش میخورن نه مسخره کنند همیشه باید پای خواهر شوهر مادر شوهر  وسط باشه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2738
سعید آقا خانی دختر خودشم بود همین دیالوگ‌ها پیاده میکرد ؟

کلا فیلما همینه دیگ مثلا محسن تنابنده تو فیلم عنکبوت اون نقش بازی کرده خود واقعیش نیست ک. بعدم اینا اول فیلمنامه رو میخونن بعد قرار داد میبندن پس خودشون راضی هستن در قبال دستمزدی ک میگیرن 

کاربر تیام سابق
ولقعی نمیگن که، فیلمه عزیزم ایشون هم نقش یه دختر خشن و زمخت رو بازی میکنه. چه ربطی داره آخه، بچه ای ...

قیافه ی دخترو مسخره کنن برا خنده چ فیلم چ غیر فیلم واقعا زشته شما ی فیلم تو تاریخ سینما بیار ک هی بخوان با طنز تلقین کنن ک دختره قیافش زشته بوده بینی طرفو گیر دادن یا جزئیاتو ولی کلی هی مسخره کنن نه

کاربری دست دو نفر👧
واقعا درست میگید،چرا باید یه زن نقشی بازی کنی که به خانمها توهین کنه.

خوب فیلمه دیگه!

مردا هم انقدر نقش‌های متنوع بازی می‌کنن، یکی دیوانست، یکی عاقله، یکی دست و پا چلفتیه یکی زبر و زرنگ و ... .

الان اگه یه مردی نقش یه دیوونه رو بازی کنه، می‌شه توهین به مردا؟

بس کنید اینجور حرفا رو!

تو هر قسمتی یکی تیک میندازه بهش این قسمتم ک مستقیم شوهر شیرین میگفت خوبه شوهر روناک خوشگلی براش مهم ...

آره خانمی منم فصل های قبل براش ناراحت میشدم 

ولی خب چون توی فیلم هم براش گریم زُمخت انجام میدن 

شایدم خودش بنا رو می‌ذاره روی گریمش که ناراحت نمیشه . 

ولی کلا محتوای فیلم خوب نیست که به زشتی و زیبایی دخترا اینقدر موضوعیت بده . 

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وا مگ تو بزنگاه به سوسن پرور نمی‌گفتند زشت ترشیده 

یا به رابعه اسکویی میگفتن چاق 

کلا بازیگر با توجه به نقشش و جسه بدنی اش انتخاب میشه نمیتونن النار حبیبی رو بیارن به عنوان یه قلدر که

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2706