2737
2739
عنوان

چرا هیچوقت دستم نمک نداره؟

125 بازدید | 16 پست

همیشه سعی کردم آدم خوبی باشم برا رفیق و فامیل و عشق و همه ولی حتی کسی منو یادش نمی‌مونه سریع فراموش میشم توقع جبران ندارم ولی چرا هیچوقت کسی منو یادش نمیمونه؟!

#شبای_دلگیریم

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم 

ما بدبختیم واقعا 

ی دوستی دارم انگار مهره مار داره انقد همه باهاش خوبن و سمتش میان جالب اینه برای کسی هم کاری نمیکنه 

عادی کاملا اما همه سر و دست میشکونن براش 

خیلی برام عجیبه 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2731

بنظرم چون توقع جبران داری!

بی چشم داشت محبت کن و بخاطرشونم هرگز خودتو تیکه پاره نکن

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
فراموش میشی چون سعی میکنی همیشه و برای همه کس خوب باشی. دقیقا دلیلش همینه.

ینی باید بد باشم تا تو خاطرات بمونم؟

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
بنظرم چون توقع جبران داری! بی چشم داشت محبت کن و بخاطرشونم هرگز خودتو تیکه پاره نکن

خب کلا متوجه نشدی این که مثل روحم تو زندگی همه چه ربطی به توقع داره؟؟؟

2740
منم همینم  ما بدبختیم واقعا  ی دوستی دارم انگار مهره مار داره انقد همه باهاش خوبن و سمتش ...

دور از جونت 

اگه تو ام مهربونی و کسی بهت اهمیت نداده و ندیدتت مطمئن باش خدا دیدت  

ینی باید بد باشم تا تو خاطرات بمونم؟

بد نباش اماهمه جا اول خودت رو توالوویت قرابده اول به نیازهای خودت پاسخ بده نه به بقیه وقتی خودت به خودت اهمیت بدی خودت رو دوست داشته باشی بقیه چه اهمیتی دارن آدما به سردرد خودشون بیشتر از مرگ بقیه اهمیت میدن بعد از اون به کسی خوبی میکنی دورازجون گاوه دوباره خوبی نکن تادستش بیاد وقدر بدونه

بد نباش اماهمه جا اول خودت رو توالوویت قرابده اول به نیازهای خودت پاسخ بده نه به بقیه وقتی خودت به خ ...

بنظرت اگه از زندگیشون برم دلشون برا خوبیام تنگ میشه؟

متوجه منظور تون نشدم ؟ یعنی ترکشون کنین ؟ چه نسبتی باهم دارین؟

اره 

رفیقامو مثلاً 

میگه همه نم نم بارون رو دوست دارند کسی ازسیل خوشش نمیاد منظورش همین محبت هاست.منم مثل توام هرچرقد خوبی کردم بانیت و هدف خیر رفتم جلو همیشه دلم شکسته و واقعا کنار رفتم ولی خیلی هارو دیدم کلی بدی کرده هدف ونیتش کثیف بوده همیشه اون عزیز بوده نمیدونم چه حکایتیه فقط دل های ما هست ک میشکنه 😭

تونستی برای حاجت دلم صلوات بفرست🙏
2706