2737
2739

من خیلی وسواس فکری دارم و حساسم مثلا اگه کسی حرفی بزنه یا یه اتفاق نسبتا عادی بیوفته بعدش کل شب به همون روز فکر میکنم و بخاطر بعضی چیزا حرص میخورم یا تو دلم میگم واقعا خجالت داره چرا اون حرفو زدم یا چرا اون کارو کردم . مثلا امروز تو برگشتم از بازار اتفاقی خالم و پسر خالمو تو ماشین دیدم گفتن بیا برسونیمت منم گفتم نه یه کار کوچولو دارم گفتن بیا ما میبریمت تو راه بودیم خواستم برم داروخانه آدرس خیابونشو اشتباه دادم یه کوچه بالاتر بود بعد خالم گف کاش میگفتی دقیق کجاس اشتباهی یه خیابون دیگه رفتیم منم چون دقیق اسم خیابونو نمیدونستم یه آدرس کلی دادم خلاصه برگشتی همش فکر میکردم که چرا باید اشتباه بگم اسم خیابونو ! نمیدونم شاید مسخره به نظر بیاد شایدم بیشتر کسایی که این تاپیک میخونن تو همچین شرایطی قرار گرفتن ولی اگه نظری دارن حتما بگن من مطمئنم این یه نوع مریضیه که خودمون به وجودش میاریم ولی فقط درمانشو نمیدونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این ک غصه نداره منم مثل شما هستم فقط ذهنم درگیر چیزهای بیخود میکنم و حرص میخورم همه اینجوری هستن بنظ ...

بخدا خیلی اذیتم حتی گوشه گیر شدم دوس دارم فقط تو اتاقم باشم و رو تخت با گوشی بازی کنم فیلم سینمایی ببینم بیرون نرم و فوقش با خانوادم حرف بزنم همین! چون هروقت میرم بیرون برگشتنی با چیزای بیخود ذهنم درگیر میشه