2733
2739

خوندم درسته من همون از دهم میخوندم واسه کنکور 

ولی خب یه فصلایی رو حذف کردم حدودا یه فصل و نیم از هر درس اختصاصی رو حذف کردم که واقعا سوالاشو سخت میدن نمیشه جواب داد

یه جمع بندی نهاییم مونده که این هفته بشینم هرچی حفظیات و اینا بودو جمع کنم 

یکیم زمینم مونده که قراره از فردا روزی یه فصل بخونم(خریت کردم اینو از همون یازدهم نخوندم) 

حالا به نظرتون اگه معدلم 19 به بالا باشه قبول میشم داروسازی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

نه عزیزم نمیتونی اونایی هم که قبول  شدن همه آدم فضایی هستن خیر رسیده که مامور ایلان ماسک هستن

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
برم بخوابم یعنی؟ 

😂آره  برو یه فضایی واقعی ساعت ۱۱ خوابه

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
😂آره  برو یه فضایی واقعی ساعت ۱۱ خوابه

نه بابا مجبورم بیدار بمونم هر شب زمین بخونم بلکه تموم شه🤕

عزیزم میگم من اعتماد به تفسم خیلی کمه از الان تو ذهنمونه من میرم جمعه کنکورمو خراب میکنم میام 

به نظرت چیکار کنم ببین میترسم اینقدر این فکرم تاثیر بزاره که برم سر جلسه شل و ول به سوالا جواب بدم چون با خودم میگم خب قبول نمیشم که

چقدر از درسها رو جمع کردی؟

زیست دو فصل اخر دوازدهم رو نخوندم یعنی وقت نشد 

فصل 3رو هم نمیخوام بزنم پیچیدس سوالاش

فیزیک فصل 4 دوازدهم و موج مونده(نوسان خوندم موجش موند)، 

ریاضی هم مباحث مشتق و کاربرد مشتق و لگاریتم و نمایی و تابع و معادله نامعادله و مجموعه و الگو حد و پیوستگی 

رو خوندم 

2706