2733
2739

ای یو ای که دارو نداره 

میری نمونه اسپرم رو میگیری میدی ازمایشگاه بعد چن ساعت وارد بدنت میکنن یه نیم همونجا میخابی بعدم میری 

سعی کن اروم قدم بزنی چن روز استراحت کن چیز سنگین بلند نکن و چیزای گرم هم نخور تا زمان پریودیت رعایت کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای یو ای که دارو نداره  میری نمونه اسپرم رو میگیری میدی ازمایشگاه بعد چن ساعت وارد بدنت میکنن ...

برای کسی که تخمداناش کیست سازه وبراحتی باردار نمیشه بنظرت با یه بار ای یو ای نتیجه میگیره

2731

دارو که لتروزول یا کلومیفن میدن..با آمپول هاش ام جی..البته ممکنه فرق بکنه..اینارو از روز سوم پریودی میگن شروع کن..بعد روز ۱۲ میگن دوباره سونو داخلی بشی برای اندازه و تعداد تخمک ها..اگر همه چی اوکی بود آمپول هاش سی جی میدن برای آزاد  سازی...بعدش میگن فرداش یا پس فرداش بازم به نظر پزشکت بستگی داره...میگن بری آزمایشگاه با همسرت برای گرفتن اسپرم و شست و شو...همون روز دوتا آزیترومایسین میگن بخور با یه دونه فلوکونازول..از فرداش روزی یکی آزیترو....بعد که کارتون توی آزمايشگاه تموم شد نمونه رو میارید پیش دکترتون و بهتون تزریق میکنه و باید مثانه پر باشه حدودا یک ربع باید همونجا بخوابید..بعدش دیگه میایید خونه و کارهای روزمره رو انحام میدین ولی خیلی سنگین نه ..بعدم حدودا ۵ روز بعد شیاف پروژسترون باید مصرف کنی

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹
برای کسی که تخمداناش کیست سازه وبراحتی باردار نمیشه بنظرت با یه بار ای یو ای نتیجه میگیره

اینو نمیدونم من مشکل خاصی نداشتم بعد یه بار انجام باردار شدم البته دو دفعه قبلش این کارایی که گفتم رو نکردم .و یه چیز دیگه صدای بلند و داد هم نزن بعد انتقال   

من بارداری دومم رو ای یو ای کردم

دارو که لتروزول یا کلومیفن میدن..با آمپول هاش ام جی..البته ممکنه فرق بکنه..اینارو از روز سوم پریودی ...

در کنار همه اینایی که نوشتم دکتر ممکنه بهت ویتامین و تقویتی و اینا بده..مثلا به من فولات ویتامین د ۳ کو آنزیم و اینجور چیزا داد بهم

2738
دارو که لتروزول یا کلومیفن میدن..با آمپول هاش ام جی..البته ممکنه فرق بکنه..اینارو از روز سوم پریودی ...

لتروزول و هاچ ام جی روم جواب نداد چون کیست دارم و تخمکام بااینا جواب نگرفتن گفت برو ای یو ای خیلی نگرانم نکنه هیچوقت باردارنشم

بعد از ۳ بار ای یو ای  اشتباه نوشتم

تا چندبار میشه ای یو ای انجام داد

یسوال دیگه ای یو ای تعداد جنین معلوم میشه که انتقال میشه یااون مال ای وی اف چون شنیدم تو ای یو ای هم احتمال دو یا چندقلویی هست

لتروزول و هاچ ام جی روم جواب نداد چون کیست دارم و تخمکام بااینا جواب نگرفتن گفت برو ای یو ای خیلی نگ ...

من کیست ندارم...ولی با ۱۵ تا لتروزول و ۴ تا هاش ام جی فقط یه دونه فولیکول ۱۹ داشتم...دکترم گفت بدنت جواب نمیده و اگر دز داروهارو بیشتر کنم خطرناکه چون ممکنه شکمت آب بیاره و و و....ولی اگر برای آی وی اف باشه بیشتر میدم چون بعدش تخمک هارو میکشم تخلیه میشه شکمت خطرناک نیستن

بع احتمال زیاد اگر آی یو آی روی شما جواب نده شما رو هم آی وی اف می‌کنن 

لتروزول و هاچ ام جی روم جواب نداد چون کیست دارم و تخمکام بااینا جواب نگرفتن گفت برو ای یو ای خیلی نگ ...

وقتی دکترت گفته برو انجام بده 

پس میشه توکل به خدا عزیزم به هیچ وجه استرس به خودت نده 

از خدا بخواه و دیگه رهاش کن 

استرس برات سمه

اینو نمیدونم من مشکل خاصی نداشتم بعد یه بار انجام باردار شدم البته دو دفعه قبلش این کارایی که گفتم ر ...

انتقالش به بدن درد داره؟چون دیدم یه چیز پلاستیکی بلند وارد بدن میکنن

2706