2737
2739

از الان فکر میکنم قراره با ۱۰ ۲۰ تا بچه قد و نیم قد سر و کله بزنم پیش خودم میگم پوستم کندست 

فکر کن قراره از ۹ صبح تا ۳ بعد از ظهر با بچه ها سر و کله بزنی 

ولی جدا از همه چی برام خیلی شیرینه حتی با اینکه هنوز حسش نکردم اما وقتی به این فکر میکنم که قراره با هم خوشحال باشیم و وقت بگذرونیم و اونا منو خاله صدا کنن ذوق میکنم🙂

قشنگه من تجربه داشتم

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش منم میتونستم تومهدکارکنم

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
آره واقعا خصوصا اگه یکی دوتا بچه بیش فعال توی کلاست بیوفته

وااای استرس گرفتم 

خیلی باید آدم صبور باشه 

باید رو خودم خیلی کار کنم که عصبانی نشم داد نزنم و مهربون باشم همیشه😥

وااای استرس گرفتم  خیلی باید آدم صبور باشه  باید رو خودم خیلی کار کنم که عصبانی نشم د ...

استرس که نداره اینجوریام نیس بابا

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
وااای استرس گرفتم  خیلی باید آدم صبور باشه  باید رو خودم خیلی کار کنم که عصبانی نشم د ...

خیلی خوبه که صبور باشی ولی اگه بعضی وقت ها کنترلت رو از دست دادی اشکالی نداره فقط سعی کن از دلشون دربیاری و هیچوقت کسی رو تحقیر نکن عزیزدل

2740
استرس که نداره اینجوریام نیس بابا

آخه من یکم زود عصبی میشم 

البته تا حالا نشده بچه یکی دیگه اذیت کنه چیزی بگم اما بچه خودم اذیت کنه زیاد گریه کنه دعواش میکنم یا عصبی میشم برای همین میگم 

شوهرم که میگه تو مربیشون نیستی همبازیشونی چون خودتم هنوز بچه ای😐😑😑

۲۱ سالمه

خیلی خوبه که صبور باشی ولی اگه بعضی وقت ها کنترلت رو از دست دادی اشکالی نداره فقط سعی کن از دلشون در ...

من به شدت از تحقیر کردن متنفرم 

بچه هرچقدرم کوچیک باشه نباید حتی تو خلوت تحقیر بشه رو ناخودآگاهش تاثیر منفی میذاره

آخه من یکم زود عصبی میشم  البته تا حالا نشده بچه یکی دیگه اذیت کنه چیزی بگم اما بچه خودم اذیت ...

اونجا فرق داره حواست هست

منم ۲۲ سالم بود و کوچولو و بی بی فیس بودم

چجوری مربی شدی؟تحصیلاتت؟دوره دیدی؟ای کاش منم میتونستم کارکنم توی مهد

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
2706