2737
2739

منظورم بعد از چند روز یا چند هفته نیستا، منظورم بعد از چند ماه یا چند ساله 

من که یه دختره رو میشناختم اپلای گرفت، پسره عین چی پشیمون شده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اره همسایمون

چند ماه بعدش پشیمون بود حسابی

شبانه روز کارش گریه بود

همش چشمش ب درب بود ک پسره بیاد بگه پشیمونه و دوباره ازدواج کنن ولی پسره هم نیومد

خیلی لجبازی کرد و سر چیزای الکی و پیش مشاور هم نرفتن

بعد جدایی ازدواج کردن. راضی اند. چون صبور تر شدن. 

چه جالب

شاید جدایی شون خیلی کوتاه مدت بوده

اخه تو زمان طولانی تر معمولا دختره به شرایط عادت میکنه و پسره تازه به خودش میاد کم کم 

ولی دخترا اکثرا به رابطه بر نمیگردن

آره دیدم ولی مرده دیگه قبولش نکرده و اون طرف همسرمه که زن سابقش رو بعد جدایی که یک سال گذشته بوده دیگه قبول نکرده بچه هم داشته ازش با وجود این که ۸ سال طول کشیده همسرم زندگی سابقش رو فراموش کنه ولی دیگه زندگی با اون خانمم نمی خواسته.

یکی هم مرد دیدم پشیمون شده ولی برنگشت دیگه.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
اره همسایمون چند ماه بعدش پشیمون بود حسابی شبانه روز کارش گریه بود همش چشمش ب درب بود ک پسره بیاد ...

ای بابا.. حیف.. حس میکنم پسره واقعا دوستش نداشته که اینقدر کشمکش تو رابطه شون بود 

2706