2733
2734

نمیدونم الان حق دارم از دوستم ناراحت باشم یا نه

بذارید ماجرا رو تعریف کنم شما بگید حق دارم یا نه؟

منو دوستم تو یک پانسیون درس می‌خونیم یعنی خودش اصرار داشت من برم تو پانسیونی که اون هست الان تقریبا بیست روز ایناست که منم میرم ولی حس میکنم الان که هر روز همو می‌بینیم دلشو زدم☹️

اون اولا هی میومد پیشم ولی این اواخر اصلا نمیاد لاینی که من هستم پیشم

اولا با بقیه هم میرفت بیرون به منم میگفت

حالا اون روز با چه‌های لاین خودشون رفتم بیرون حدود پنج نفری میشدن اصلا به نگفت که تو هم بیا

بعد بهش گفتم دوستای جدید پیدا کردی منو تحویل نمیگیره گفت همه دوستام همینو میگن پس من با کی میگردم بعد بغلم کرد ولی در ادامه صحبت‌ها گفت من با بقیه هم مثل توام رابطه‌ام در همین حده

روز بعدش اون داشت میرفت خونه منم داشتم میرفتم سوپرمارکت تا یه جایی هم مسیر بودیم برداشت بهم گفت امروز اصلا باهات حال نمیکنم با اینکه من چیز خاصی نگفته بودم مشکل خاصی هم باهم نداشتیم

شما بگین حق ندارن ناراحت شم؟

دارم ازش فاصله میگیرم به نظرتون فاصله گرفتنم کار درستیه؟

تنها دوستی بود که داشتم 💔

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تو چرا میری طرفش

چون دوستمه😐

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2731

اون سوال که پرسیدی

فهمیده حساسی

میخواد بتازونه

نشون بده برات مهم نیست

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
اون سوال که پرسیدی فهمیده حساسی میخواد بتازونه نشون بده برات مهم نیست

آخه رفتاراش قبل اینکه من به روش بیارم شروع شده

بروبابا انقد ادم میاد تو زندگیت میره ک این پیدا نیست واقعا شخصیتت داره خورد میشه

دوست عزیز من خودم نوشتم تو متن تاپیک دارم ازش فاصله میگیرم😑

2738