2733
2734
عنوان

ویروس بیاید توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش خوب بشه هیچ بچه ای مریض نباشه نصف عمر میشه مادر 

انشالا به زودی خوب میشه دورش ده روز تا دوهفته هست. 

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
وای خدا من فک میکردم سه روزه تموم میشه😭😭😭تب بچه شمام زیاد بود ؟من هرکار میکنم از ۳۸ پایین تر نمیا ...

اره یک هفته تب و بدن درد دارن مخصوصا پاهاشون تب لرز دارن با اب نمک پاشو بشور پیاز قاچ کن بزار کف پاش شیاف هرچهار ساعت رد کن براش بد ی هفته استفراغ اسهال شد بچم اب شده😭

2728
اره یک هفته تب و بدن درد دارن مخصوصا پاهاشون تب لرز دارن با اب نمک پاشو بشور پیاز قاچ کن بزار کف پاش ...

وای خدا خیلی بده بچه من همشو باهم نشون داد صبح تب کرد بعدشم که اسهال واستفراغش شروع شد از صبح ده بار اسهال کرده وچند بارم استفراغ 😭طفلی خدا کنه زود خوب شن همه بچه ها واقعا سخته

وای خدا خیلی بده بچه من همشو باهم نشون داد صبح تب کرد بعدشم که اسهال واستفراغش شروع شد از صبح ده بار ...

وای خیلی سخته بخدا قشنگ درکت میکنن ببرش زودتر دکتر  من داروم میدم هنو انقد حال ب حالی میشه

بردم نزد گف رسیدیگیت خوبه کم اب نشده بدنش خودم از پا افتادم دیگه

خوبه دیگه پس نگران چی هستی انشالله زدتر خوب میشه سرم زدن هم سخته برا بچه چون تا چند ساعت بمونه وخیلی اذیت کننده اس خدارو شکر که نیاز نداره

2740
خوبه دیگه پس نگران چی هستی انشالله زدتر خوب میشه سرم زدن هم سخته برا بچه چون تا چند ساعت بمونه وخیلی ...

میگم اخه وزن کم کرده نگران اونم بد مگه چقده دورش اخه الان نزدیک دوهفتس ما درگیریم 

وای خیلی سخته بخدا قشنگ درکت میکنن ببرش زودتر دکتر  من داروم میدم هنو انقد حال ب حالی میشه

بردم دارو داده ولی هنوز روز اولش بود خوب نشده خیلی بی حال وبی اشتها شده از صبح فقط سرم خوراکی خوروندم بهش که کم آب نشه خودم اونقد خستم که نگو ولی به خاطر تبش نمیتونم بخوابم مادربودن خیلی سخته 😭😭😭فقط موندم اونایی که سه قلو اینا دارن خدای نکرده همشون مریض شن چیکار میکنن

میگم اخه وزن کم کرده نگران اونم بد مگه چقده دورش اخه الان نزدیک دوهفتس ما درگیریم 

دختر منم وقتی یه سالش بود یه بار اینجوری مریض شد افتضاح بودااااا افتضاح یعنی خدا بهم رحم کرد که خوب شد اونم اون موقع تبش شده بود ۴۰ بعد اسهال واستفراغم که نگم برات شدید بود شدددددیدا یعنی نیم ساعت به نیم ساعت اسهال بود واستفراغ دکتر گفت ببرین بستری کنین بعدیکی بچشو بستری کرده بود میگفت نه بابا بیمارستان هم رسیدگی نمیکنن ولی شکر خدا بعد دوهفته دیگه خوب شد الانم یادم میوفته تنم میلرزه تا حالا اونجوری مریض نشده بود الان نگرانم میگم خدا کنه مثل اون دفعه نشه