2737
2739

راستش من از ی پسری خوشم اومده بود اینقد سنگین و باحیا بود که نگم براتون ...بعد ی دختره که خیلی پرو بود و کلا وضعش....🫠🫠( اینقد با این و اون پسر دوست شده بوده دیگه براش عادی شده بود)

تازه پریروز فهمیدم با این پسره که میگفتم سنگینه دوست شده...یعنی خیلی ناراحت شدم گریه م گرفت واقعا

اصلا فکرشم نمیکردم...واقعاپسرا اینجوری شدن..تازه اینقد معاونان دانشگاه تعریف پسره رو کرده بودن ...وقتی فهمیدم باهاش دوست شده اصلا حالم گرفته شد..واقعا جامعه چرا اینجوری شده آخه.. 🫠🫠🫠این اقاعه باهاش چنتا درس هم داشتم در مورد درس و اینچیزا حرف میزدیم.جالب این بود که موقع امتحانا دختره پسره رو میدید بلند اسمش و صدا می‌کرد و ی کارهایی می‌کرد که پسره خجالتش میگرفت🫠🫠ولی چه جوری واقعا باهم رفتن تو رابطه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای قربون دهنت دقیقا!!!!

یه فامیل داشتیم پسره اونقدر مودب و سربه زیر بود من خجالت میکشیدم بهش نگاه کنم چه برسه بهش پیام برسونم که مثلا دوسش دارم، میگفتم لابد میگه چه دختر خرابی و این حرفا،

ولی آخر سر رفت با یه دختر آنچنانی ازدواج کرد تازه ۵ سالم دوست بودنا 😐

یه چیزی بود خیلی جالب بود به نظرم تو بعضی موارد هم درست در میاد

میگفت بعضی آدما دنبال مکمل خودشون می‌گردن یعنی اگه خودشون خیلی خوب و اینان دنبال یکی میرن که یکم شیطنت داشته باشه و یه جورایی مکمل باشه

زندگی از مرگ تنومند تر است، چون زندگی شکم خود را با مرگ سیر می کند؛
2738
وای قربون دهنت دقیقا!!!! یه فامیل داشتیم پسره اونقدر مودب و سربه زیر بود من خجالت میکشیدم بهش نگاه ...

💔🫠دقیقا 

واقعا آدم میمونه چی بگه

اصلا هیچ وقت فکرشو نمیکردم

😔😔فک میکردم مرد رویاهامو پیدا کردم

هی💔🫠

💔🫠دقیقا  واقعا آدم میمونه چی بگه اصلا هیچ وقت فکرشو نمیکردم 😔😔فک میکردم مرد رویاهامو پید ...

ولش کن اینا فقط حفظ ظاهر کردن وگرنه همشون سرو ته یه کرباسن حالا من میگم اینایی گه خودشونو خوب جلوه میدن به مراتب بدترن

یه چیزی بود خیلی جالب بود به نظرم تو بعضی موارد هم درست در میاد میگفت بعضی آدما دنبال مکمل خودشون م ...

🫠🫠درسته ولی خب میدونید من اصلا فکرشو نمیکردم حتی شما اگه این دونفر رو ببینی تعجب میکنی

😵‍💫😵‍💫به خدا یعنی اینقد این دختره پروعه نگم براتون...همزمان باچندتا پسر هم دوست بوده

حالا ماهایی که راه درست میریم هیچی 😔😔😔

کراش منم رفت با دختری ک همینطوریه

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ولش کن اینا فقط حفظ ظاهر کردن وگرنه همشون سرو ته یه کرباسن حالا من میگم اینایی گه خودشونو خوب جلوه م ...

😂😂😂قشنگ توصیف کردی👌👌خوشم اومد

واقعا دیگه نمیشه به هیچ مردی اعتماد کرد

واقعا میترسم

2706