2737
2734
عنوان

لطفا بگین چیکار کنم😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 7356 بازدید | 323 پست
بمیرم برات  خیلی سختههه انگار رمانه،مگه این طور پدر و مادر هست اخع

خدانکنه😭💔

کاش رمان بود کاش دروغ بود خدایا😭😭😭😭😭😭💔💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌دونم چیبگم فقط خدا صبرت بده  اهل کجایین اگه زن نداشت یه طوری کنار میومدی ولی الان.....

😭💔

تهران😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2731
خدت شخصی رو دوست ندارب؟اگه داری فرار کنین

دارم ولی کات کردیمو اون الان زن داره😭😭😭😭💔💔💔💔

2740
برا منم دعا کن مادر بشم کیست pcoدارم دکتر ال دی داده،دوسال عقدم و رابطه کامل داریم میترسم مامان نشم

عزیزم انشاالله مامان بشی

یاخدا چ آدمای پیدا میشه ها 😑😑😑😑

با ی بزرگ تر صحبت کن ک با خانواده ت صحبت کننن به هیچ وجه راضی نشو 

- خدایا ما به دیدن معجزه‌ های تو در لحظه‌های نا امیدی ، سخت محتاجیم . 🌱🤍﮼‌
یاخدا چ آدمای پیدا میشه ها 😑😑😑😑 با ی بزرگ تر صحبت کن ک با خانواده ت صحبت کننن به هیچ وجه راضی ن ...

کسیو ندارم😭💔

😐انشالله ک سر کاری باشع  ولی‌ قبول نکن تا سر حد مرگ هم شد برو  دیگه تهش اینه دگ اگه بفه ...

کاش دروغ بود😭😭😭😭😭😭💔

هعی خدا😭💔

2706