2737
2734
عنوان

لطفا بگین چیکار کنم😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 7438 بازدید | 323 پست
بابا خودتم مهمی اصلا دارن بزور شوهرت میدن بعدشم میگم از این طریق بگو شاید کمی فکر کردن 

گفتم گفتم بخدا گفتم ولی مهم نبود براشون😭😭😭😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس هرکاری میتونی بکن این زندگی برات زندگی نمیشه با ازدواج چون آوار میشی رو زندگیه یکی دیگه هرچند بی ...

هعی خدا😭😭😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2742
کجاش فیکه؟مگه چی گفتم😭😭😭 بخدا راست میگم💔😭😭😭😭

آقا اگه واقعیه نمیخوام با فیک دونستنش نمک رو زخمت بپاشم اما اگه جات بودم الان سمت گوشی نمیومدم چه برسه تو نی نی سایت تاپیک بزنم

کسی که به بچه خودش اهمیت نمی‌ده به زن غریبه ام اهمیت نمی‌ده خیالت راحت

وای بخدا چقدر حرصم میگیره اینطور میبینم یعنی فقط اگر خدایی نکرده این وضعیت رو من داشتم یه بلایی سرشون میوردم که تا عمر دارن بفکر مرگشون باشن فقط 

کسی که به بچه خودش اهمیت نمی‌ده به زن غریبه ام اهمیت نمی‌ده خیالت راحت

اون که نمی‌فهمه وجدان داره ولی اینم هرکاری میخونه لابد بکنه شماهم بجای ایراد گرفتن یه راهنمایی چیزی بکن 

2740
آقا اگه واقعیه نمیخوام با فیک دونستنش نمک رو زخمت بپاشم اما اگه جات بودم الان سمت گوشی نمیومدم چه بر ...

هیچکسو ندارم باهاش حرف بزنم 😭😭😭💔💔واسه همین میام اینجا😭😭😭💔💔

از چی میترسی که به اورژانس اجتماعی زنگ نمیزنی؟ احتمالا جایی بهت میدن یا بالاخره یجوری کمکت میکنن&nb ...

از اینکه میدونم همچی بدتر میشه😭😭😭😭💔

بابا بجای گریه کردن یکاری بکن نذری دعایی جیزی. الان برو حداقل نماز صبح تو بخون از خدا بخواب که کمکت ...

میخونم

2706