2733
2739
عنوان

لطفا بگین چیکار کنم😭💔

7351 بازدید | 323 پست

دیشب بابام اومد گف باید با پسر عموت ازدواج کنی😭💔

تو تاپیک قبلمم گفتم🥲💔

اون زن داره و بخاطر اینکه زنش نمیتونه بچه دار شه اومده خاستگاری من 🥲😭💔

زنش وقتی فهمیده میخاد بیاد خاستگاریم قهر کرده ولی میگن که آشتی میکنه😭💔

من ۱۸ سالمه و اون ۲۸🥲😭💔

امشب اومدن واسه خاستگاری😭💔

هر چقد به بابام گفتم که نمیخام ازدواج کنم گفت غلط کردی😭💔

امشب وقتی پسرعموم اومد حرف بزنیم گفتم توروخدا بیخیال من شو نزار از اینی که هستم بدبخت تر شم😭💔

گف غلط کردی باید از خداتم باشه که با من ازدواج میکنی😭😭💔بعدشم گف حق نداری دیگه درس بخونی اگه یه بار دیگه اینجوری رفتار کنی حتی گوشیو ازت میگیرم😭💔

قرار گزاشتن دوشنبه عقد کنیم بدون هیچ مراسمی هم بعد عقد برم خونه اون😭😭💔

اگه باهاش ازدواج کنم باید تو یه اتاق از خونه اون و زنش باشم و از اون اتاق نرم بیرون😭💔

خیلی حالم بده کاش بمیرم😭😭😭😭💔

ببخشید طولانی شد 😭😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

الهی بگردم 

چه خانواده ی نفهمی..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ینی به خاطر یه بچه زندگی چند نفر خراب میشه!!!! 

مگه بچه چقد مهمه😑لعنت بهشون

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

اگر داستان خیالی نباشه 

مطمئن باشید نمیتونه به زور باهات ازدواج کنه 

عقد زوری حرامه 

به عاقد بگو نه 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

ای خدای من قلبم تیکه تیکه شد 

بزرگتر دیگه ای نداری پدربزرگی و دایی کسی به اونا بگی 

چقدر بدبخت و ذلیل مرده زیاده لعنت بهشون 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706