2737
2734
عنوان

خانوما کمک😭😭😭😭😭😭😭😭

161 بازدید | 5 پست

من کیست دارم الان اذیتم شروع شده با اینکه رفته بودم دکتر چند ماه پیش کلی دارو نوشت چهار تا آمپول زدم باز شروع شده اذیتش شکمم بزرگ شده حس می‌کنم شکمم درونش سرد حالت تهوع دارم 

ب نظرتون چیکار کنم😭 دمتون پونه کوهی میتونه اذیتش و کم کنه؟😭

شیاف دیکلو فناک یاژلوفن دردشو میندازه هرکدوم داشتی استفاده کن، قرص هارو کامل خوردی یانصفه ولش کردی ،کیست کامل ازبین نره باز شروع به رشد میکنه

دلم عاقبت بخیری میخواد زیرسایه ی پرچم میان روضه ی امام حسین علیه السلام جااااااانم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم داشتم با کدو حلوایی خوب شدم مامانم مربا درست کرده بود 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731
چقد طول کشید تا خوب شی 

برای خیلی وقت پیش هست میرفتم باشگاه دکترم گفته بود به مربی هم بگو که کیست داری تا حرکات سنگین نکنی

بپربپر ممنوع بود ولی زود خوب شدم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم