2737
2739
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345065 بازدید | 924 پست

در همون حدی ک وضع مالیت اجازه میده برا خودت خرج کن خوب بگرد خوب بپوش تا این احساسات بدت ازت دور بشه  حتما حتما رو تغذیه و پوشش خودت کار کن در حد بودجه ات ب خودت برس 

با همسرت حرف بزن ک بهت بیشتر توجه کنه انشالله بسلامتی زایمان کنی 

ب بچه ها بگو بزودی نینی میاد کنارمون شماها ابجی بزرگترشید کمک نگهش میدارید تمرین بچه داری میکنید باهاش بازی میکنیم وقتی بزرگ شد افتخار میکنه شماها خواهراشید و.... 

اگر شد از پولاشون عیدی یا حقوقشون پس انداز کن بگو برا انشالله شوهر کردنتون سرافراز برید برا خرج دانشگاهتون نگران نباشید 

زبون خوش بهترین سرمایه اس 

خدا تو این راه سخت کمکت کنه و توان بده بهت 

درمورد حقوق درسته حقوق واسه اوناست ولی این درصورتیه که خودشون خرج خودشونو بدن فرض کنیم خونه واسه پد ...

دقیقا

حالا که یه عده دارن حساب کشی میکنن باید بگن اسی حقوق پرستاری هم باید بگیره لابد.

یکم خوبه ادم‌انصاف داشته باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلی بد حرف زدین باهاشون اون حقوقم ب خودشون بدین ک منتی سرتون نباشه..شما ک انقد زحمتشونو کشیدید حیفه آخرش خراب شه...ب شوهرتم بگو الان دیگه از آب و گل دراومدن بفرستشون پیش پدربزرگشون من دیگه اعصابم نمیکشه

2731
این حرفا گفتنش راحته توی شرایطش قرار بگیری این حرفا به زبون نمیچرخه

درسته ولی بهتره ک ادم تلاش خودشو بکنه 

خیلیا هم همین شرایط رو داشتن و موفق شدن 

خیلی ها هم هیچ تلاشی برا زندگیشون نکردن و افسوس میخورن کاش حداقل تلاش میکردیم 

بهتر از اینه بشینیم و ارزوی مرگ کنیم یا هر روز بگیم چرا من یا فقط ناله کنیم تلاش کنیم اوضاع بهتر بشه خدا هم کمک میکنه و میشع

هیچکس هیچکسو نمیتونه درک کنه مگر اینکه تو اون موقعیت باشه...

امیدوارم زندگی به کام همتون  بچرخه اسی

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

عزیزم حقوق پدرشوهرت اصلا ب شوهرت نمیرسه بعد از ۱۸سالگی برای پسر قطع میشه اون پول تماما برای خواهرشوهرت ایناس 

با وجود تمام کامنت ها ک حق ب شما داده بودن من دلم برای خواهر شوهرت اینا سوخت ناخودآگاه لطفا کمی باهاشون مهربونتر باش و منطقی رفتار کن

2738

در ضمن یه پسر از ۱۸ سالگی به بعد هیچ سهمی از حقوق پدرش نداره و اگر خواهرش ازدواج کرده بودن این حقوقم قطع میشد میرفت و تمام و کمال حق خود اون دختراس.

دوما برادر وظیفشه بعد از پدر مادر جور خواهراشو بکشه!لطف نکرده ک میگی ما اب و برق گاز و غذا بهتون میدیم

عجیا

ببین اسی باید یکی یکی مسائل رو حل کنی

اول اینکه حقوق پدر مال اوناس و حقشونه بدونن براشون چجوری هزینه میشه

پس قدم اول ۳ماه بردار هزینه های ماهانه و سالانه شون رو بنویس دقیق و یک روز با زبون خوش به بزرگه نشون بده همراه فیش حقوقی پدرش تا خودش ببینه داداشش تو این سالها خیلی بیشتر از حقوق پدرشون براشون خرج کرده

اگه این شفاف سازی رو نکنی این کینه ها حل نمیشه

چون اون مرتب تو فکرش اینه که حقوق پدرم رو برا خودشون خرج میکنن و هیچوقت رابطه تون خوب نمیشه

دوم اینکه اجازه بده کوچیکه مامان صدات کنه

و مثلا گاهی اوقات که شلوغ میکنن برو روبروی جفتشون وایسا بگو من مامانتونم و الان تنبیهتون میکنم تا دیگه دعوا نکنین

هی ب زبونت بیار ک مامانتونم حساسیتشون از بین میره

یاخدا خداکسیرو محتاجت نکنه هرگز،،،چهاکه،بهش نگی چه طرز حرف زدنه،،

عزیزم کسی که خودشو با دو تا بچه یتیم میگیره و سر کنترل و نوتلا و غیره باهاشون دعوا میگیره و بهشون حرف زور میزنه مثلاً یکیش اینکه حقوق سهم داداشتونم هست بعدم میگه من حامله ام و برای فرار از خونه‌ی بابام قبول مسئولیت کردم و تن به این ازدواج دادم رو چجوری باید باهاش صحبت کرد؟ تاپیکاشونو بخون حتی یه تکه نون خالی نداشتن که ببره مدرسه بخوره ولی الان صدقه سری همون حقوق و صد البته شوهرش سر خونه زندگیشه ولی به پدر مادر همون شوهر و صاحب حقوق لعنت میفرسته

2706