2733
2739
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345051 بازدید | 924 پست
حالا امروز دقیقا دخترم رفت کنترل رو ازش گرفت منم گفتم عیبی نداره بهش بده دیدم بهش نمیداد هی دستشو می ...

این نوجونه. بچه خودتم بود همین بود 

باهاش منطقی حرف بزن مادر و پدرم ندارن بیشتر پرخاشگر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر شرایط سختی داری 

بهتره یه ولحد اپارتمان کوچیک نزدیک خودتون براشون اجاره کنین.۷تومن حقوق باباشونم بدین بهشون 

بگین بااین ۷تومن اجاره خونه و پول قبض هارو خورد وخوراکتون روپرداخت کنین 

این هزارمین اکانتمه ،تازه وارد نیستم انقد پرروام هربار که اکانتم میترکه،باز میام 😁👊
گفتم که خدا بچه تو شکممو بکشه اگه دروغ میگم

شرایط شما حساسه 

اونم ازاونور شرایطش حساسه 

شیطونم این وسط بیکار ننشسته قشنگ یه دلی از عزا دراورده 

میدونم خیلی سخته ولی کاش روی خودتون کنترل بیشتری داشتید بالاخره اونا بچه ترن

ولی خوب خانم باردارم کلا شرایطش سخته 

فقط میتونم بگم شیطون یه پروژه چید وبه انجام رسوند 

الان که اروم شدید لاقل دیگه دقت کنید ومنطقی تر برخورد کنید

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
2728
شما خواستی از خانواده پدری فرار کنی و با علم به وضعیت همسرت باهاش ازدواج کردی . حداقل بدو بدو هی بچه ...

اومدیم و دخترا تا۳۰سالگی ازدواج نکردن ..تکلیف چیه اونوقت؟

این هزارمین اکانتمه ،تازه وارد نیستم انقد پرروام هربار که اکانتم میترکه،باز میام 😁👊

ادم بچه خودشم دعوامیکنه منتها اونا گاردمیگیرن چون شما مادرشون نیستین .حامله ای از تازه عروس بودن هیچی نفهمیدین مادر اجباری دوتابچه شدین .اینا ک میگن چرا وفلان وبیصار خودشون جای شما باشن بدترم میکنن تاالانشم صبور بودی .راه حل این ماجرا باپول حل میشه ی خونه ک ی سوییت بالاش باشه با تلویزیون و وسایل جدا وکم کم هم کارای خونه رایادبگیرن ‌باید از خانواده کمک بخواین

خواهرشوهر بزرگت کم کم وقت شوهرشه،  با زبون اخلاقشو درست کن،  بشین حرف بزن بگو من باردارم دلم شکست گفتی اینجا خونه ی ماست تو اومدی.  

این همه نگهشون داشتی یکم دیگه صبر کن همه چی درست میشه،  تو که این همه محبت کردی بازم محبت کن خوراکی براشون بخر باهاشون حرف بزن،  بذار احترام بزرگیت حفظ بشه نه که بخاطر یه خوراکی دعوا کنین،  کم کم با شوهرت حرف بزن بچت به دنیا بیاد تعدادتون زیاد میشه،  بذار یه خونه جداگونه براشون بخره  

2738
دوستان من خودم ۲۴ سالمه شوهرم ۲۷ اعصابم خرابه با وضع بارداری هزار بار دخترمو زدم سر اون اکثرا ...

سعی کنید یه خونه دو طبقه بگیرید که هم کنار هم باشید هم مستقل.حقوق و عیدی و ایناشونم بدین کع خودشون خرج کنند که فکر نکنن شما برمیداریپ همسرتم در حد توانش مراقبشون باشه

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

اون فقط خواهرشو داره .روش حساسه 

پس باید خیلی توی رفتارت دقت میکردی 

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!
اسی چرا گفتی وظیفه ی پدرومادرتون بوده!این چه حرفیه که زدی گنا دارن بابا بچن

چقدر ناراحت شدم برای اون دوتا دختر 

از بدبختیشون مجبورن پیش برادر بمونن و اینام منت میذارن 

خدایا هیچ بچه ای رو تیم نکن 

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!

سلام دوست عزیز تاپیکتو خوندم و خیلی خیلی برات ناراحت شدم توی سن کم مادر ۴ تا بچه شدی ... امیدوارم ک کامنتمو ببینی ..‌ با شوهرت حرف بزن برنامه بنویسید بچسپونید ب دیوار اشپزی با تو ظرف و جارو اونا ..‌ اولا ک بزرگ شدن بعدشم تو کلفت ک نیستی باید تو همه کارای خونه مشارکت شون بدی تا یاد هم بگیرن فردا روز شوهر کردن نگن یتیم بوده هیچی بلد نیستن از اشپزی و خونه داری... پس روزای هفته رو بنویس و کاراها رو کامل تقسیم کن .. لباساشون ب هیچ عنوان نشور خودشون باید بندازن لباسشویی پهن کنن خشک کنن اتو کنن بزارن کمدشون ..‌ اتاقشون ب هیچ عنوان دست نزن خودشون باید کاراشون انجام بدن ..‌ لباساشون پخش خونه بود هرگز دست نزن تا شوهرت هم ببینه ک کاری نمیکنن .... باید بشدت سفت و سخت و جدی باشی و مدیریت کنی و روال زندگیتو عوض کنی ...‌ خرج های ماهانشون رو حتما یادداشت کن تا سر سال بهشون نشون بدی ک توی یکسال چقدر حقوق باباشون بوده و چقدر خرجشون ... اینجوری زبونشون دراز نیست ... برا خوراکی های خودتم ی کیف سامسونت رمز دار بگیر بزار اتاق خودتون چیزاتو بزار تو اون هر موقع میلت بود بخور

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
منم گفتم لعنت بر پدر و مادر ادم دروغگو دیدم زورشون اومد منم گفتم اگه دروغ نمیگی پس نبایدم زورت بیاد

وای خدا 

اینهمه توهین میکنی بعد میگی بخدا من خوبم باهاشون 

به پدر و مادر فوت شده شون چیکار داری 

اون دختر تو سن بلوغه و ممکنه از روی لج و حرص یه چیزی بگه 

شما بچه ای؟؟

اسی درکشون‌کن دوستانه رفتار کن خودتو کنترل کن گناه دارن سخته تو بچگی پدر مادر از دست دادن رو رفتار اخلاق اعصاب‌بچه اثر میزاره نصیحت کن به زبون خوش بگو بارداری توهم حق داری همه اینجا حق دارن بنطرم برو منطقی حرف بزن با بزرگه بگو که منم فشار بهم میاد خسته میشم گاهی پرخاش میکنم ولی شما هم هم‌خودت هم به ابجی کوچیکتر بگو و بفهمون بچم‌ کوچیکه خودمم حالم خوب نیست و اینا 

2706