2737
2734
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345056 بازدید | 924 پست
منم گفتم پس فلانی ینی شوهرم هرچی دراورده چی؟ ما با این حقوق زنده ایم؟؟ بعدشم شما چ بودیت چ نبودیت ح ...

حقوق پدرو مادر که فوت کردن اصلا به شما نمیرسه فقط فقط به دختراش میرسه.قانونو به نفع خودت عوض نکن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین ماد من هیچ وقت این خدمات را به من نداده من مدرسه میرفتم مامانم صبح ها خواب بود ظهرم برمیگشتم یه ...

مامان شما از اون ور بام افتاده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728
عزیزم مگه قرار بوده از اول خونه بگیرن که بخوان از این پول کرایه بدن ؟

وقتی با زن داداششون نمیسازن و انقدر زبونشون درازه ترجیحا بهتره از خونشون برن 

اگه بخوان از اینجا برن مجبورن خونه اجاره کنن و کمه کم ۵ تومن باید اجاره بدن 

پس این منطقیه که الان که خونه داداششون هستن و تقریبا خونشونو اشغال کردن یه مقدار از هزینه هارو تقبل کنن

۷ تومن چی میشه الان

پول یه ماه غذای دو نفرم نمیشه با توجه یه اینکه خرجای دیگم دارن

ربطی ندارد با هرکس زندگی کنن حقوق متعلق ب اونایچست اونا هستن که تصمیم میگیرن با حقوقشون چی کار کنن ...

پس با این وجود بهتره داداششون اونارو از خونه بندازه بیرون

چون داداششونم مجبور نیست که اونارو تو خونش تحمل کنه سایه بالاسرشون بشه

اونام برن جدا زندگی کنن و با همون ماهی ۷ تومن بگذرونن

وقتی با زن داداششون نمیسازن و انقدر زبونشون درازه ترجیحا بهتره از خونشون برن  اگه بخوان از این ...

حالا به جز بحث پول 

اسی کارهای خونه را کامل میکنه مدرسه می‌برده غذا میپزه 

درحالیکه خودش 18 سالش بوده 

اینها فکر کنند داداششو ن زن نگرفته خودشون باید از پس کارها بربیان یا اقوامشو ن کمکشون کنند

2740

سرایط بدیه و ب نظرم وقتشه جدا کنید برن پیش پدربزرگشون تا بیشترازین روتو لهم باز نشده دخترتم ک‌بزرگتر میشه بیستر این ماجرا اوج میگیره 

کاربری دو نفره                                                      ما خدا را داریم به ازای هر آنچه که نداریم 💕 

من فقط میگم کاری نکنی تمام زحمت های این سال ها به باد بره

تا الان محبت ازت میگرفتن

اگه رو به روت قرار بگیرن تو این سن حساس بزنن بیرون یا به جنس مخالف رو بیارن خودت عذاب وجدان میگیری

حالا باهاشون حرف بزن بود منم شرایطم حساسه وگرنه شما رو دوست دارم

اگه عصبانی میشم بخاطر شرایط جسمی مه

تا ازتکینه نگیرن اون موقع همش رو به روت وایمیست. 

اونا از سر بچگی دارن جواب میدن مواطب باش تو بزرگسالی 

نکنه چیزی بگی یادشون نره

دنبال راه فرار باشن

چی میگی تو؟ الآنم پدرومادرشون داره با حقوقی که براشون گذاشته خرجشونو‌ میده! مگه تو از جیبت میدی؟ ...

دوتا دختر دارن با یه زن جوون از اول ازدواجش زندگی میکنن 

این دوتا دختر نگهداری و خورد خوراکشون با این خانوادست 

در حالی که  طبق قانون برادر وظیفه ای در مورد نگهداری و خرج و مخارج خواهراش نداره 

اینا ۷ میلیون پول میارن تو خونه 

هزینه ی استخدام پرستار مطابق ساعت کاری الان برای هر بچه حداقل ۷ میلیون تومنه 

یعنی تمام حقوق حتی کفاف نگهداری یک نفرشونم نمیده

حالا خورد و خوراک و  لباس و‌... بماند  

تازه پرستار فقط تو خونست کلاس و‌مهد و اینجور جاها نمیبره 

غذا درست نمیکنه و .... 

یعنی وجود اینا برای این خانوم سودی نداره  

اما نکته ی مهم اینجاست ، استارتر این شرایط رو میدونسته وطبق گفته ی خودش بخاطر فرار از خانوادش تن به این ازدواج داده 

پس باید با قبول شرایط و دوری از تنش یه مدت بگذرونه تا خواهر اولی بزرگ و‌مستقل بشه تا بتونه از خواهر کوچیکش مراقبت کنه

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏
چقدرگستاخن 

گستاخ نیستن این خانوم از بچه اش دفاع کرده اونم از خواهرش که پدر مادر نداره 

اگر پدر مادر هم داشتن با پدر مادر هم بحثشون میشد بنظرم مسئله عادی هست

اگر دقت کنی این خانوم نمیتونه اون دوتارو جز خانواده اش ببینه البته حق هم داره تقصیر شوهرشه

چندصفحه اول رو خوندم دیدم چقد یه عده بی انصاف هستن

حقوق پدر مگه درحال معمول صفرتاصدش رو باید بچه استفاده کنه؟همون حقوق صرف خیلی چیزا میشه خوردوخوراک هست لباس هست،تفریح هست آب و برق و گاز هست هزینه وسایل خوردریز منزل هست کمترین هزینه میشه پول تو جیبی و سرویس مدرسه که حتی اینم کم نیست.

خانم داره میگه الان تو بدهی هستیم وگرنه شغل خوبی داره همسرش و از زیر فشار بدهی خلاص شه و در آینده حتما خیلی بیشتر جبران میشه

درمورد غذا و خوراکی و کار کردن ولله ما دختر خونه بودیم بچه ی خونه بودیم انقد مامانا به بچه ها حرف میزنن که برو کارارو بکن مگه چیه ماهم تو خونه بودیم‌وظیفه مون بود یه جای کار رو بگیریم.یا مثلا نبوده مادری یه خوراکی رو قایم کنه از دست بچه ها نبوده آجیل و پذیرایی برای مهمون رو قایم کنه و نده به بچه؟ اینا جریانات معمول هست که پیش میاد تو خونه

شما بنزین روی آتش نباش خود استارتر میگه از اول دیده و قبول کرده میتونست قبول نکنه و با کیس دیگه اذوا ...

اتفاقی چندتا از کامنتاتون رو دیدم و متوجه شدم که سطح فکریمون خیلی دور از همدیگه هستش نباید کامنتتون رو جواب بدم

ریپلای نکنین

موفق باشید

این کاربری دست چند نفر هستش ممنون که تاپیک‌ ها رو مقایسه نمیکنید...
منم گفتم لعنت بر پدر و مادر ادم دروغگو دیدم زورشون اومد منم گفتم اگه دروغ نمیگی پس نبایدم زورت بیاد

حالا بچه یه چیزی گفت چرا مرده تو قبر تکون میدی 

بین دعوای بچه ها دخالت نکنید این حرفا پیش نمیاد 

2706