2733
2734
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345059 بازدید | 924 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداهیچ بچه روبدون پدرومادر نزاره،اونجا که بهشون گفتی لعنت برپدرمادرآدم درغگو خیلی آتیش گرفتم ازت،تور ...

استارتر مگه کلفت ایناس 

مس چرا پنج ساله پخته گذاشته جولوشون خوردن لباساشون شسته تو بیماری دوا درمونشون کردن گردش بردن عنرا خودت بتونی تحمل کنی

بقران نابودم کردن ن خودم ن دخترم ارامش نداریم تو لری باید بیشتر درک کنی ایما خومو لریا چطوریم

من کاملا درکت میکنم،، لر کجایی عزیزم

یک، بغل، حرف، ولی محض نگفتن دارم.... 
2728
استارتر مگه کلفت ایناس   مس چرا پنج ساله پخته گذاشته جولوشون خوردن لباساشون شسته تو ...

شرایطشون رودیده میتونست قبول نکنه درضمن استاتر ازحقوق اون هاهم استفاده کرده

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
بزرگه سنش خوبه شوهرش بدید خواهرشم بفرستید پیش خودش هم شما راحت بشید هم اونا

خواهر و دختر خودم باشه همینو میگی شما که نبودی انجا بدونی مقصر اونا بودن یا اسی کسی نمیاد حرفای خودشو بگه قضاوت نکن اتیش تند تر نکن

استاتر فقط تا ص ۵ خوندم نمیدونم چه نتیجه ایی گرفتی

ولی 

من بودم حتما جدا میکردم خونه رو . ب شوهرت بگو اینطوری شده ی خونه دو طبقه بگیرید کارت خقوق رو هم بده دست دختر بزرگه تا بیینه هزینه ها جقدر بالاس اون ۷ تومن باید حداقل سه برابرش بزاری روش تا از پس هزینه های این زمونه بر بیایی.

خودتونم سنتون کمه تا الان هم خیلی لطف کردی

البته اون دختر بزرگه هم از نظر خودش حق داره اما هنوز خیلی چیزا رو نمیدونه.

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
2740
 بازم استارتر مقصر نیس

چیکار کنیم ؟

اون دوتا خواهر رو مجرم قلمداد کنیم تا استاتر به آرامش برسه ؟

آدم باید منطقی باشه 

از اول نباید قبول میکرد ، الانم اگه نمیتونن کفالت رو به شخص دیگه ای بسپارن، حق و حقوق و اگر سهمی از خونه و ارث دارن هم تمام و کمال پرداخت کنن 

آره دیگه می‌گیرن ک دختر بزرگه این حرفو زده. خدا هیچ بچه‌ای رو یتیم نکنه. مخصوصا از مادر

خب بگیرن پس چطور  بقیه جاها میگید براش مادری کن اونجا ک میرسه باید جدا باشه حق و حقوقشون  خب برن ی جا دیگه زندگی کنن خورد و خوراکشونم با خودشون هفت تومنم برا خودشون 

به نظرم نباید باهاشون بد تا کنی و خرج و مخارجو بزی تو چششون وظیفه برادرشه که هوا خواهراشو داشته باشه حالا شمام برا یه نوتلا اینجوری نمیگفتی خورده که خوردهه نوش جونش 

خیلی بده بیایی به بچه های که پدر مادر ندارن و شما سر پناهشونی خرج و مخارجو حساب کنی 

دختر شما برادر زاده ایشون میشه و بدشو نمیخوان پس شما دخالت نکن بهتره با سیاست و آرامش حرف بزنی به نظم مقصر شمام بودی که با بچه ها یکی دو میکنی

اسی اینایی که برات فاز نصیحت برداشتن یکروز هم خواهر شوهر مهمونشون رو نمیتونن تحمل کنن تو اروپا ۱۸ سال دیگه مستاقل میشه و خونه جدا میگیره اینجا فکر میکنن ۱۸ سال برا زندگی جدا بچس ،یه خونه دو طبقه بگیرید خواستید خورد و خوراک تون رو یکی کنید نخواستی هم نه

نگو عزیزم این خانم برای نجات خودش رفته وارد زندگی اونا شده اسمش بزرگی نیست. در ازای رهایی خودش از زن ...

چه حرفاتون تند و تیزه.این حرفا چیه میزنید هزاریم آدم برای فرار از خونه ی پدری تن به ازدواج بده حقش نیست خونه ی شوهرم عذاب بکشه.یعنی اینجور آدما دل ندارن یعنی چون خونه ی پدرش جهنم بوده باید خونه ی شوهرم با هر شرایطی تحمل کنه. تورو خدا هم جنستو اینقدر نکوب .به خداوندی قسم اگه سرایط این خانومو داشتی خودتم تحمل نمیکردی.امیدوارم به وضعیت استارتر دچار نشی

منم گفتم پس فلانی ینی شوهرم هرچی دراورده چی؟ ما با این حقوق زنده ایم؟؟ بعدشم شما چ بودیت چ نبودیت ح ...

عزیزم محض اطلاع حقوق پدرشوهرت اگه اونا نباشن بهتون نمیرسه 

فقط به بچه ای میرسه که ازدواج نکرده باشه

2706