2733
2734
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345052 بازدید | 924 پست
پس موادغذایی اب برق گاز اینا چیییی گفت خرج ما ماهی ۱ تومنه بقیشو شما میبریت اصلا وظیفشه گفتم شوهر ...

جهت اطلاعتون باید بگم حقوق به پسربالای ۱۸ نمیرسه فقط به دختر اونم مجرد تعلق میگیره

بگذار هر چه از دست می رود برودَ،من آن را می خواهم که به التماس آلوده نباشد،حتی "زندگی" را .

عزیزم من دوتا خواهر زاده دارم عین دشمن خونی باهم لج میکنن.این طبیعیه بین بچه ها.تازه یکیشون ده سالشه اون یکی شونزده.صبرت رو ببر بالا.تو بحث بچه ها  دخالت نکن.بچه بعدیت هم با بچه خودت همیشه اختلاف پیدا میکنن.فقط صبور باش بخاطره ثوابش.سخته ولی شدنیه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نکنه الان حساستر هم شدی بهش فکر نکن بحث تو همه ی خونه ها هست

بزرگه رو زود شوهرش بده بره ...کوچکم ببینه بزرگه نیست یکم بهتر میشه ...لعنت ب خانواده های ک ادمو مجبور میکنن تن ب ازدواجی بدیم ک اصلا دلمون راضی نیست

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔

دقیقا این پول چیزی نیست تو این اقتصاد میفهمم چی میگی .من پدرشوهرم از کار افتاده شده و یک حقوق دارن ک با شوهر من بود حقوقش اول پنج تومن بود و الان هفت تومن شده .هرماه کلی دارو باید براش میگرفتن چن تا عمل سخت هر هفته دکتر و ازمایش ماهی چند تا سونو همه اینا بود شوهرم از خودش میداد و همه میگفتن حقوقش .اما ما از لباس و خوراکمون میزدیم و حقوق اون کافی نبود ولی تا نفس میکشیدیم میگفتن حقوق .الان ک حقوقشون دادیم کم اوردن و پول کم میلرن و تازه فهمیدن 

2731

خودت قبول کردی که باهاشوم زندگی کنی پس اعتراضی نیس.بعدم از قانون چیز زیادی نمیدونی.بزرگوار حقوق پدر فقط به دختر مجردش یا دختر بیوه یا مطلقه میرسه....پسر تا سن ۱۸سالگی حقوق بهش تعلق میگیره و بعد قط میشه....

بعدم اونا بی کسن شما واقعن سوزوندیشون یکمممممم درک کن بی کسی شون رو

با احتیاط اینجا هستم ۶ بار ترکیدم.. کاربر قدیمی هستم ❤😒
دوستان من خودم ۲۴ سالمه شوهرم ۲۷ اعصابم خرابه با وضع بارداری هزار بار دخترمو زدم سر اون اکثرا ...

اینها یتیم و یسیرند خیلی خیلی باید تحملت رو بالا ببری

خواهر شوهر بزرگه رو جذب خودت کن باهاش بحث نکن

فقط اون قسمت  لعنت کردنت بد جور رفت رو اعصابم

دخترا   که   بدون   ارث و میراث نبودن    جفتشون اندازه شوهرت سهم دارن تو اموال پدرشون

حقوق  هم   فقط واسه دختراست     نه پسر بالای ۱۸ سال

میشه یه روز تایپک بزنم  بگم هورااااا بلاخره وزنم  ۶۰ کیلو شد  
2738
بزرگه رو زود شوهرش بده بره ...کوچکم ببینه بزرگه نیست یکم بهتر میشه ...لعنت ب خانواده های ک ادمو مجبو ...

برای چی زودشوهرش بده؟بدبختش کنه که خودش خوش باشه خب میره بایه بچه برمیگرده حرفهای عهددقیانوسی میزنید

با همون حقوق پدرشون که کامل سهم خودشونه میتونی به راحتی یه تی وی براشون بخری.دستت درد نکنه ولی من فک ...

وآلا   من جای دخترها بودم میرفتم پیش بابا بزرگم

فکر کن اگه حقوق و ارث و میراث نداشتن چه بلایی سرشون میو وردی

شوهرت بفهمه پدر مادرشو لعنت کردی چیزی بت نمیگه   والا منم لرم    شوهرم کوچکترین حرفی به بابا مامانش بگم با این که زنده آن   نابودم می کنه

من هم بچه   ۱۸ ساله دارم   هم ۱۱ ساله

آرایش کنه چه ایرادی داره   دختر منم  علاقه داشت کلی لاک و تینت و ...  براش خریدم   یه مدت مرتب تو خونه زد   و خودش گذاشت کنار

درست ، منم یتیمم ولی پدرم زندست

سلام اگه من خودمو جای شما بزارم خیلی سخته خدا بهتون صبر بده اما مطمئن باش ثواب زیاد داره بخاطر اینکه یتیم هستند،ببخش تحمل کن،من خودم یه پسر۱۰-۱۱ساله دارم یه دختر ۴-۵ساله یعنی منو روانی کردن از بس دعوا میکنن پس اینا طبیعی حتی انشاالله فرزند دومت بدنیا بیاد بزرگ شد متوجه میشی که چقدر با دختربزرگت دعوا میکنه،خواهرشوهر بزرگتم تو سنشه بعدشم احساس یتیمی می‌کنه باهاش راه بیا تا انشاالله بزرگ شد ازدواج کرد متوجه میشه،به نظر من به شوهرت بگو باهاشون صحبت بکنه که حق شمارو هیچوقت نمی‌خوریم فلان میکنیم تا یکم آرامش تو زندگیتون بیاد،در ضمن خدا همه چیز میبینه نگران نباش

2706