2733
2739
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345051 بازدید | 924 پست

اسی جان شما کاری رو انجام دادی که به جرأت میگم؛ کسی با هیچ پوئن و امتیازی زیر بارش نمی‌رفت

قطعا بااین شرایط چیز زیادی از دونفره‌های خصوصی زندگی هم نچشیدی و همین یه مورد کافیه برا نشون دادن بزرگی و صبرت تو این مسئله.

ولی متأسفانه ظاهرا الان به نقطه‌ی لطف مکرر و حق مسلم رسیدی و هیچ بعید نیست شوهرتم بخواد حق به جانب خودش و خواهراش طلبکار شما بشه

پس خیلی خیلی ضروری و لازمه که کنار شما و با نظارت برادرشون ولی مستقل و جدا باشن(سعی کن شما دخالتت رو کم کنی تو هر مسئله‌شون و بذاری داداششون هربرخوردی لازمه بکنه چون شما عسلم تو حلقشون بریزی غریبه حسابت می‌کنن) بزرگه الان خیلی خوب می‌تونه از پس کارای خودش و خواهرش بر بیاد نهایتش شما یه کمک تو مواقع ضروری بده که بیشترم به چشم میاد و قدر بیشتری می‌دونن ولی اینکه شما مثل مادر تر وخشک کنی هم وظیفت شده هم اصلا به چشم نمیاد

با همسرت مطرح کن و حتما تمام تلاشت رو مستقل شدنشون باشه واقعا برا آرامش و امنیت زندگیت لازمه

دیدم گفت اینجا خونه ماعه یادت نره تو اومدی اینجا منم دیگه دق ام اومد بالا گفتم جهت اطلاع بهت بگم ای ...

عزيزم مهربونيت رو نميبينن ، مادرشون هم باشه اين دعواها رو دارن اما چون مادرشون فوت شده حساس تر هستن و ضعف عاطفي دارن

حتما مشاور كودك برو و صحبت كن لازم شد خواهرشوهر كوچيكتم ببر 

انشالله خير دنيا و اخرت ببري هر كسي نميتونه تحمل كنه از اول زندگي دو تا دختر ديگه رو بزرگ كنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من خودم ۲۴ سالمه شوهرم ۲۷ اعصابم خرابه با وضع بارداری هزار بار دخترمو زدم سر اون اکثرا ...

به شوهرت حتما بگو و ببرشون مشاور كودك وگرنه مشكلاتتون طولاني و پيچيده ميشه

2728
خانم ها هر نظری میدید و اگر حتی یک درصد رو استارتر تاثیر بزاره براتون حق الناس میشه،مخصوصا اینکه در ...

به نظر من بهترین نظر رو شما دادید اسی روز اول قبول کرده حتما میدونسته زندگی کردن با یتیم خیلی کار سختیه باید مواظب کوچکترین حرکات و حرفات باشی تا دل شکسته نشن و حقشون خورده نشه مسئولیت بزرگی گردن گرفتی خدا کمکت کنه و بهت اجر بده این راه صبوری و از خود گذشتگی میخواد ولی پیش خدا خیلی عزیزی مطمئن باش خدا در بدترین شرایط زندگی کمکت میکنه  یا حق

بخدا حتیییی ظرف غذاشم نمیشوره حتی الان ک استراحتم مثلا مدادم باید پا گاز باشم ساعت ۱۲ میرن باید ...

آره عزیزم صد در صد بهش بگو دیگه خواهرت بزرگ شده حداقل بگو بهش تو خونه بهت کمک کنه نمیشه بخوره بخوابه که

ب نظرم رفتار و حرفای جفتتون زشت و بد بوده نمیتونم به هیچ کدومتون حق بدم

و نکته بعدی اینکه حقوق پدر به پسر نمیرسه !!! اتفاقا ب لحاظ قانونی کاملا حق دختراشه کاش شمام کلا به اون پول دست نزنید و برای ایندشون پس انداز کنید 

2740

کلا از تاپیک 6 به بعد همش حرف حقوق بازنشستگی پدر بوده 

شما که دارید گلو تون جر میدین 

بگید 8.300 بدن به خواهر بزرگتر بگن برو خرج یک ماه تون خودت بده 

ببینید به 10 روز هم میرسه؟

استارتر و شوهرش الان باید ذوق و عشق بچه هاشون کنن 😑به خودشون برسن 

اون خانوم 18 ساله دیگه از بلوغ خارج شده اتفاقا باید بیشتر استاتر بفهمه و کمک دستش باشه 

تموم اینا برمیگرده به ذات 

پسرعموی منم تو تصادف باباش و مامانش از دست داد آمد با ما زندگی کرد الان روزی چند بار دست مامانم میبوسه

با اینکه تو سن 10 سالگی آمد پیش ما چقدر روحیه حساس 

اولش خاله هام اینقدر مامانم میترسوندن میگفتن سه تا دختر مجرد داری فلان خطرناک اما مامانم فقط یک کلام گفت نه این ذات داره دستم دندون نمیگیره

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂

اسی جاری خواهرم تقریبا جوان بود از دنیا رفت

۶ تا بچه داشت ۳ پسر ۳ دختر

با خواهرم زندگی نمی کردن ولی خواهرم همه وقتشو براشون گذاشت

پدرشونم زود فوت کرد

خواهرم این ۶ تا بچه رو سرو سامون داد و ازدواجای خوب کردن

الان بدون خواهرم آب نمیخورن

با اینکه اون‌یکی جاری خواهرم برای این بچه ها فامیل بود و خواهرم غریبه

نیکی همیشه جواب میده

استارتربهت حق میدم واقعاسخته.ولی خودت روز اول قبول کردی کنارت باشن بعدمخصوصااون کوچیکه ازبچگی باهات بوده یه جورایی حتماااادوستت داره مثل مادرنگات میکنه وحتماالان حسودی میکنه به دخترت ولی نوجوونه وحتماحساسع واون بزرگه هم الان توجوونی وهزارجورحساسیت توسعی کن طرف هیچکدومونگیری یوم مهربون باش باکوچیکه تابادخترت خوب بشه.خودتم جوونی حساسی میدونم ولی سعی کن زیادطرف دخترتوجلوش نگیری

اسی خیلی کارت سخته

چون دوتاییشون تو سن لجبازی و حرصی هستن از طرفی یتیمن نباید خرف بدی بزنی

خیلی کارت سخته

رو تربیت بچه هاتم تاثیر میذارن

کاش یه خونه دو طبقه میگرفتین اونا تو یه طبقه جدا زندگی میکردن تو فقط بهشون‌میرسیدی

اینجوری زحمتات هم بی منت میشه 

حتما از مشاوره کمک‌بگیر

2706