2737
2734
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345059 بازدید | 924 پست
۲۴ سال سنی نیست بخوای بشینی این دو تا رو بزرگ کنی و اعصابت رو به جای بچه خودت بزاری رو اون دوتا. به ...

موافقم 

تو سنی نداری که بخوای ۴ تا بچه همزمان بزرگ کنی

اینجوری پیش بری سر ۳۰ سالگی مثل پیرزنا شکسته میشی و باید بری دکتر اعصاب و دارو اعصاب

بچه های خودت چه گناهی کردن؟

بگو اصلا خواهرشوهرام فرشته های آسمون، ولی بازم دلیل نمیشه که باهاشون توی یک واحد زندگی کنی

بزرگه هم الان ۱۸ سالشه دیگه از پس خودش برمیاد جاشونو جدا کن برن پیش پدربزرگشون زندگی کنن حقوقم که دارن شوهرتم دورادور هواشونو داشته باشه

اعصاب و روان خودت و بچه هات باید در اولویت باشه

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا شمام راجع ب حقوق پدرشون بد گفتی شوهر شما از اون حقوق سهمی نداره درواقع بخاطر دخترا اون پول رو میدن

یه واحد جدا بگیرین براشون

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
بنظرت با همسرم در میکن بذارم ؟

آرزوجان فقط به همسرت بگو بینمون اختلاف پیش اومده ومن بااین وضعیتم نمیتونم اینهمه آدم رو مدیریت کنم اصلا ازجزئیات نگو.شرایط همتون هم سخته هر کدومتون به نحوی حق دارین... 

خونه دوطبقه باشه وجدا ازهم تحت نظارت همسرت باشن خیلی بهتره...‌ 

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2728

عزیزم میدونم شرایطت سخاته بارداری هورمونات بهم ریخته خودتم نیاز ب استراحت داری اما سعی کن اروم بهشون توضیح بدی باهم حرف بزنید ک احتراما بمونه 

اون دوتاهم حتما سختشونه هم غم نبود پدرمادر و مشکلات دیگه ایم دارن 

خدا ب زندگیت برکت و ارامش بده❤️

2740
آفرین خرس گنده خجالت نکشیده با دختر کوچک سر نوتلا دعوا کرده بعدم داد زده گوه بذارم تو یخچال پنج دقیق ...

یه تاپیک دیگه می‌گفت پس انداز هم داره خودش کلی 

ولی ناراحت بود چرا مثلا دختر بزرگه می‌ره کلاس و جلسه ای ۱۵۰ میده 

بخدا من نمیخوام قضاوت کنم و بی اطلاع هستم ولی مگه دوتا بچه مدرسه ای چقدر خرج دارن هشت تومن هرماه میگیرن دیگه 

والا خیلی ها حقوق شون همینه 

بالاخره از پدر و مادر هم به این دوتا بچه چیزی باید برسه 

خب دیگه بدتر منت چیو میذاره

ما حدودا ماهی ۵۰۰ کرایه سرویس ماهی ۱ تومن پول خوراکی مدرسه هفته ای ۱۰۰تا ۱۵۰ هزینه کلاسایی ک دختر بزرگه میره رو میدیم

پارسال ازمون کلاهبرداری کردن (خونه ۲ طبقمون رو بالا کشیدن . یک طبقش مال ما بود یک طبقش پول خون پدر و مارشونو دادن ی طبقه خونه برا خاهرشوهرام)

خدایی مگه خرج این دو نفر چقدر میشه🥲

یه تاپیک دیگه می‌گفت پس انداز هم داره خودش کلی   ولی ناراحت بود چرا مثلا دختر بزرگه می‌ره ...

الان ک ب نون شب محتاجیم خاهر شوهرم حاضر نیست کلاساشو نره حداقل تا ی مدت بگذره وضعمون بهتر شه

خو من حرصم میگیرهههههه هر جلسه ۱۵۰

ما حدودا ماهی ۵۰۰ کرایه سرویس ماهی ۱ تومن پول خوراکی مدرسه هفته ای ۱۰۰تا ۱۵۰ هزینه کلاسایی ک دختر بز ...

طفلکا خودشون خونه دارن تازه داداششون احتمالا به عنوان قیم اموال دخترای بیچاره رو به باد داده بعد یه غریبه بیاد سرشون منت بذاره امان از بی کسی و یتیمی

والا اسی جون نمیدونم چی بگم خدا کمکتون کنه.اما بدون پسر ۱۱ ساله و دختر ۴ ساله منم مدام سر کنترل تلویزیون و خیلی چیزا با هم دعوا دارن و لج میکنن بازم خودشون همو بغل میکنن و آشتی میکنن خوب منم گاهی دعواشون میکنم.یا اونروز پسرم بدون اجازه از کیفم باکس ادامسم رو برداشته بود منم عصبی سدم کلی دعواش کردم .میخام بگم اینا طبیعی هست 

بچه ها چه گیری دادی به ۷ میلیون حقوق  ما دو نفر ادمیم خرج خورد و خوارکمون بالای ۲۰ میلیون میشه ...

آره آفرین دقیقا

انگار همه چیز پوله

طرف اعصابش و جوانیش و زندگیش داره به فنا میره اینا هی میگن پول

تازه یه نفر که گفته از این حقوق ۷ تومنی خرجشونو بدید بقیشم براشون پس انداز کنید!!!! اینا اصحاب کهف هستن تو غار بودن خبر از قیمتا ندارن انگار 

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
2706