2737
2739
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345056 بازدید | 924 پست
منم گفتم پس فلانی ینی شوهرم هرچی دراورده چی؟ ما با این حقوق زنده ایم؟؟ بعدشم شما چ بودیت چ نبودیت ح ...

دمتون گرم ولی حقوق به پسر بالای هیجده نمیرسه .

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
وای ... اولاشو که خوندم گفتم خدا صبرت بده استارتر. ولی هر چی داری تعریف میکنی و پیش میری روانم بیش ...

خب مثلا من حساب کنم ک ناهار امروز چقد سهم هرکسی میشه؟؟ خب زشت نیست

چند غاز پولیه ک میاد و میره و خرج میشه ک بیشترم برا خودشونه

ما براشون بیمه عمر میریزیم سالی نفری ۴ میلیون خب پس این چی؟

لوازم تحریر و لباس عید و تابستون و بیروت رفتن و..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من دو تا دختر یازده و پنج ساله دارم دقیقا همین وضعمه فکر نکن چون خواهر شوهرته اینطوریه اون که از 5 سالگی پیشتون بوده حس خواهر داره به دخترت و به شما حس مادر  الان شروع بلوغش هست و عصبی بودن و غیر منطقی بودن توی همه ی بچه های این سنی هست 

خیلی دلم گرفته خیلی دلم میسوزه برا خودم دارم زار میزنم بقران کاش بمیرم ک هیچوقت زندگی خوبی نداشتم ...

خدا نکنه فقط باشوهرت جدی صحبت کن بگو واقعا شرایط سخت سده برام بگو من تجربه یه مادره ۴۰ساله روندادرم که بتونم با خواهراتکنار بیام اون اویل جوون تر بودم صبروتحملم بیشتر بود الان باوجود بچه هایه خودم نمیتونم وضعیت وکنترل کنم 

2728

همتون حق دارین. 

فکرنکن نباید این بحثها اصلا پیش بیاد. انقدر بهم چیزی نگفتین که یهو همتون مثل اتشفشان فوران کردین. 

بنظرم هرچندوقت لازمه اگه حرفی دارین بهم بزنین.

تو کارت خیلی بزرگه خیلی و خدا کمکت میکنه.

این اتفافی ام که افتاد پیتونی مدیریتش کنی ولی چون بارداری واقعا دست خودت نیست. 

باشوهرت صحبت کن و واقعا ازدوست داشتنتم بگو از گلایها تم بگو.

بنظرم اون دونفرم یکم زمان بگذره خوبی های تو رو یادشون میاد.

واقعا شرایط سختیه

حالا که شده و حرفهایی که نباید زده میشد رو زدید ولی با همسرت صحبت کن نذار دروغ یا اضافه به گوشش برسونن

درباره ی پولشون هم حساب و کتاب داشته باشید که بهشون نشون بدید

اصلا فکر نکن دیگه به ته خط رسیدید و ادامه ی رابطه ممکن نیست به هر حال بحث پیش میاد اگه الان هم عاقلانه رفتار کنید شاید بشه رابطه رو با شیوه ی بهتری مدیریت کرد

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
2740

استارتر تا این جای راه رو اومدی ان شاء الله ادامه شم میری. حق داری خسته بشی غر بزنی ‌ولی میتونی با سیاست و مهربانی یه جوری وابسته خودت کنی که رو حرفت حرف نزنن، احساس میکنم باهم صمیمی نیستین.

کار خیلی بزرگی رو شروع کردی که اجرتو فقط خدا می‌دونه ، کم نیار از خدا و امام زمان کمک بگیر❤️

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
خیلی دلم گرفته خیلی دلم میسوزه برا خودم دارم زار میزنم بقران کاش بمیرم ک هیچوقت زندگی خوبی نداشتم ...

گلم شوهرت رودرجریان بزار والان که این موضوع پیش اومده وقت خوبیه وتکلیفت رومشخص کن

اگه بع روی خودت نیاری وپنهان کنی،گستاخترمیشن

دردوطبقه جدازندگی کنین،حقوق پدرشم بدین خودشون ببینم چطورمیخان دونفرآدم خودشون رومدیریت کنن

شوهرت همش بیرونه واحتمالادرکی ازاوضاع ندلشته باشه،همه فشاررو شماست

وخدایی که بشددددت کافیست❣

الان دیگه شما باهم یک خانواده این اونجور که شما گفتی من و شوهرم و دخترم اونام ناراحت شدن خودشونو از شما جدا میدونن واسه همین اسم پول و حق حساب رو آوردن وگرنه تو یه خانواده مگه حساب کتاب جدایی هست.

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
من از دست پدرم فرار کردم بدتر دچار شدم کاش خدا جون خودمو دخترمو بگیره

چه حرفای افتضاحی میزنی

یعنی چی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
چه حرفای افتضاحی میزنی یعنی چی

زندگی خوبی نداشتم هیچ تایمی الانم نمیدونم تا کی قراره اینجوری بمونه شرایط

مرگ از همه چیز راحت ترخ هرچند ک خیلی امید ب زندگی دارم

2706