2733
2739
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345051 بازدید | 924 پست

خواهرشوهرت ۱۸سالشه اون یکیم ۱۱ردیگه وقتشه خونتونو جدا کنید ازاین بیشتر روتون توروهم باز میشه امکان داره کار به بزن بزن هم برسه چون ۳تاتون جونید اوناهم همش طلبکارو پروتر میشن اگه یه خونه دوطبقه بگیرین یه طبقه اونا بشینن یه طبقه شما خیلی بهتر اونجوری قدر شما روهم بیشتر میدونن  اصلا نم کاری بهشون نداشته باش خودشون میدونن وحقوق باباشون برادرشون مگه اعصاب وروانتو از سر راه اوردی با دوتا دختر که تواین سن خداروهم بنده نیستن یکه به دوکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا چقدر راحت دارید قضاوت میکنید .شاید داستانو از زبون خواهر شوهره میشنیدیم شاید اون تاپیک میزد یه ...

دقیقا منم با این نظر موافقم نمیشه یه طرفه به قاضی رفت 

شاید اوناهم یه جایی یه چیزی دیدن شنیدن ناراحت شدن

شاید به خاطر سنشونه و .... هزار دلیل میتونه داشته باشه

واقعا استارتر دل بزرگی داشته که خواهرشوهراش بزرگ کرده ولی خب به هرحال داستان باید از زبون اوناهم شنید🤷🏻‍♀️

میفهمم سخته واسه جفتتون شما اول زندگی با سن کم بادوتا دختر تو سن حساس زندگی کردی که باید درک و مراعاتشونو میکردی از آرامش و استقلال خودت زدی و اونا توسن کم از محبت مادر پدر محروم بودن و آسیب دیدن همین شده باعث حساسیت زیاد و زود رنجیشون،ولی چه میشه کرد گاهی شرایط اونیکه می‌خوایم نمیشه سعی کن مدارا کنی چون چاره دیگه ای نیست

2738
کنترل و اینا فقط یه مثاله  مشخصه خیلی اذیتش کردن

درکل ایشون هم خیلی بی احترامی کرده و نبود خانواده زده تو سرشون و هی گفته شوهرمن خرج میده 

درصورتی ک وقتی پدر ومادرفوت کنن خب نمیشه ک به امان خدا ول کنی برادر باید نگهشون میداشت بعدشم تازه خرج برادر نمیده حقوق پدر ک قانونن فقط فقط به دخترا میرسه

عزیزم کاملا حق میدم بهت توی این شرایط خسته بشی 

ببین من پسرم ۱۰ ساله و دخترم ۵ ساله سر کنترل 

مداد

لیوان آب 

هر چی .....که فکرش رو بکنی همین ماجرا هست 

یعنی میخوام بگم اون بزرگترا اصلا و ابدا نه قصدش لجبازیه نه آزار و اذیت کردن فقط و فقط هنوز خودش هم بچه اس 

اونا الان پناهشون شمایید 

خدایا آرامش شب را نصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند
خیلی دلم گرفته خیلی دلم میسوزه برا خودم دارم زار میزنم بقران کاش بمیرم ک هیچوقت زندگی خوبی نداشتم ...

ببین به قولی پوست گاوه رو کندی رسیده به دمش

خودت تقریبا هم سن الان خواهرشوهر بزرگه بودی که مسئولیت دو تا بچه کوچیک رو قبول کردی دیگه، اینام به زودی از آب و گل درمیان 

بعدم دوستانیکه بحث حقوق رو میکنین

اولا که هفت تومن واقعا اندازه خرج دو نفر نمیرسه بعدم مگه فقط مسئله مالیه؟، اینهمه بشور و بپز و ببر و بیار و بلاخره لابد مریض داری و درسو مشقو نداشتن خلوت با همسر و... نمیشه نادید گرفت خدایی

ببین به قولی پوست گاوه رو کندی رسیده به دمش خودت تقریبا هم سن الان خواهرشوهر بزرگه بودی که مسئولیت ...

اره  بقران دوسال تمام بردمش مهد و پیش ساعت ۸ صبح

ولی الان حوصلم نمیکشه دختر خودمو ببرم ک چه کناریمون مهد

به نظرم یکی دو بار پیش دختر بزرگه سر کارای دخترتونم عصبی بشین که بفهمه حتی بین مادر و دخترم دعوا میشه و قصد غرضی ندارین به همسرتونم بگین بهشون تاکید کنه که شما باردارین و باید حواسشون بهتون باشه حتی به دختر خودتونم بگه

پس منتظر باشه این دو تا خودش و دخترش رو دیوونه کنن. دختر ۱۸ ساله که دیگه بچه نیست. یه خونه دو طبقه ...

واقعا همینو بگو اون دوتا دوتا نیرویه تازه نفسن کهکلشون پر باده ولی اسی با خانواده خودش با شوهرش خودش بابچه های خودش با قوم شوهرش بلاخره باید مدارا کنه ازاینورم باردار اینا همه ازادم نیرو میگیره مگه ادم چقدر میتونه مراعات کنه

2706