2733
2739
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345443 بازدید | 924 پست

اولا شما شرایط میدونستی زن اقا شدی پس انقدر منت نذار دوما دلیل نداره سر یک کنترل بیان وسط دعوا انقدر بالا بگیره 

سوما حقوق و عیدب ماا دختراس نباید بگیرین 

چهارما حقوق ک میگیرین خرج بچه هامیکنین پس خرجی خواهرشوهرا رو شما و همسرت نمیدین 

پنجما نباید بحث نبود پدر ومادرشون به رخ شون میکشیدین آدم از آینده خودش بیخبره دل نشکونین 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوستان من خودم ۲۴ سالمه شوهرم ۲۷ اعصابم خرابه با وضع بارداری هزار بار دخترمو زدم سر اون اکثرا ...

انجوری ک افسردگی میگیری بنظرم ب شوهرت بگو باهاشون حرف بزنه یکم حدومرزشونو بفهمن  ومراعات زن باردارو بکنن الانم بارداری بدترحساسی.ولی کلا یکم لازمه محبت هایی ک کردین یاداوری کنین تا اونا رام تربشن.بزرگتربشن بدترم میشن دخترا بامادرشون نمیسازن چ برسه ب زندادش

شما درسته از خودگذشتگی کردین و مسئولیتشونو به عهده گرفتین ولی هر دو تو سن حساسی هستن و ممکنه یه نگاه ساده رو هم به دل بگیرن بهتره صمیمیتتونو بیشتر کنین تا اونا هم متوجه نیت خوبتون بشن

2731
۲۴ سال سنی نیست بخوای بشینی این دو تا رو بزرگ کنی و اعصابت رو به جای بچه خودت بزاری رو اون دوتا. به ...

چی‌ میگی شما 

هیشکیو ندارن

شما با این حرفت تاثیر بدی داری رو روان استارتر اگر حرف شما رو اجرا بکنه اون وقت شما هم گناه کردی که دو تا دختر بی پناه آواره میشن

خدایا تا بی نهایت شکرت بابت هدیه ای که بهم دادی من این هدیه رو از حضرت فاطمه زهرا دارم ازت ممنونم مادر♥️🌹

خیلی شرایط سختیه واقعا نمیشه درکتون کرد 

ولی فقط اینو درنظر بگیر هرچقدر لطف و مهربونی در حق دوتا خواهر کنی نتیجش رو بچه هات و عاقبت بخیریشون میبینه به این فکر کنی دلت آروم میشه 

تو بهشون محبت کن و گذشت کن بخدا نتیجش رو میبینی مطمئن باش اون دختر تو سن حساسی هست از طرفی هم شرایط اون هم سخته فشار تنهایی بی مادری و بی پدری اذیتش میکنه غرور داره این حرفها و گستاخیش برا همینه فکر کن خواهر خودت اینطور باهات صحبت کرده باز برو دست محبت به سرشون بکش دوستانه یه سری حرفهارو بهش بزن مطمئنا با خواهر کوچیکه صحبت میکنه و اونم رفتارش رو درست میکنه

پیش به سوی موفقیت و روزهای خوبی که در انتظارمونه 😍😍🥰🥰 خدایا شکرت برای همه چیز 🙏🙏🙏
2738
اسی هیچ کی مثل من درکت نمیکنه منم شرایط تورو دارم درصورتی که فقط تو یه طبقه دیگه زندگی میکنه وکل خرج ...

توهینی نکردم گفتم شما اگه پدر و مادرتون بود اون خرجتون میداد برادرت وظیفه ای نداشت ک میگید وظیفشه

این توهین نیست

منم گفتم پس فلانی ینی شوهرم هرچی دراورده چی؟ ما با این حقوق زنده ایم؟؟ بعدشم شما چ بودیت چ نبودیت ح ...

عزیزم حقوق ب پسر بالای ۱۸ سال نمیرسه .اون حقوق فقط مال دختراست

خدا فقط یک علی داشت ک الحمدالله آن هم امام ماشد💖
اگه میتونید خونرو جدا کنید اونا تو یه طبقه شماهم یه طبقه یه تلویزیون دیگه بگیرید مجبوری بسازی کاش به ...

من از دست پدرم فرار کردم بدتر دچار شدم کاش خدا جون خودمو دخترمو بگیره

وای ... اولاشو که خوندم گفتم خدا صبرت بده استارتر. ولی هر چی داری تعریف میکنی و پیش میری روانم بیش ...

واقعا فک میکنی اضافه میاد؟

۷ تومن خرج یه نفرم نیست

بعدشم اونا اگه جدا خونه بگیرن تمام ۷ تومن میره واسه اجاره خونشون

چی‌ میگی شما  هیشکیو ندارن شما با این حرفت تاثیر بدی داری رو روان استارتر اگر حرف شما رو اجرا ...

پس منتظر باشه این دو تا خودش و دخترش رو دیوونه کنن.

دختر ۱۸ ساله که دیگه بچه نیست. یه خونه دو طبقه بگیرن

یه طبقه رو بدن دست اونا با حقوق پدرشون.

این بنده خدا گناه کرده از ۱۸ سالگی نشسته این دو تا رو بزرگ کرده حالا هم زبونشون درازه.

اینقدر نمک نشناس

2706