2737
2734
عنوان

جدایی از همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 32 پست
اخه می تونم ببخشم عصبیم و دوسسش دارم نمی دونم چه حسی دارم دقیقا ولی انگار خودمم دلم طلاق نمی خواد&nb ...

به خودت فرصت بده عزیزم فکرت باز بشه بتونی تصمیم بگیری 

زیادم به حرف دیگران توجه نکن که هنوز جدا نشدی برات لقمه برداشتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چیکار کنم مادرم و خالم خودشون می برند و می دوزند چون ازدواج اول خودم انتخاب کردم الان مامانم می گ ...

چند سالته مثل بچه ها نگو مادر و خاله ‌ ... شوهرت هر غلطی کرده الان پشیمونه به گوه خوردن افتاده شرط بزار برگرد سر زندگیت ، میگی خانواده شوهر نمیخوانت خ‌ب نخان به درک شوهرت که دوست داره مگه تا اخر عمرت مادر و پدرش هستن اما گوش شوهرتو بپیچون که پاشو کج نزاره سیاست داشته باش از این زندگی طلاق بگیری ۹ ماه بعد میتونی عقد هر کسی بشی اما هر اتفاقی تو این ۹ ماه میفته اومدیم خاله گفت نه دلم نیست بعد چی ؟؟؟ زورت بدی التماس ؟؟

2731
چند سالته مثل بچه ها نگو مادر و خاله ‌ ... شوهرت هر غلطی کرده الان پشیمونه به گوه خوردن افتاده شرط ب ...

بامام دیگه نمی زاره برگردم گفته بری دیگه ما نیستیم تموم میشی واسمون

هیچ احترامی نمونده 

خانوادم منتظر طلاقم هستند می خواند زوری هم شده بدن به پسرخاله بعدم می گند عق نداری احساسی تصمیم نگیر منطق داشته باش 

2738

چون همزمان باید به دوتا زندگی فکر کنی شرایطت خیلی سخت شده اگه با این شرایط جدا بشی همیشه یه عذاب وجدان و یه حس مقایسه همراهت می مونه دائم شرایط حالت رو با گذشته مقایسه میکنی و این زندگیت رو نابود میکنه،بهتره الان به پسر خالت اصلا فکر نکنی و فقط روی شرایط موجود تمرکز کنی،ابتن پسر خاله قبلا هم بوده ولی انتخابش شما نبودی همینطورم انتخاب شما اون نبوده

پس فعلا اصلا بهش فکر نکن ببین میتونی همسرت رو ببخشی یا نه،جوری نباشه که بعد از جدایی فکر کنی این زندگی که از اول مال خودت بوده خیلی بهتر بود،ازدواج فامیلی هم خیلی مشکلات داره اینم در نظر بگیر

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
2706