2737
2734
عنوان

جدایی از همسرم

1015 بازدید | 32 پست

من یه مدت خیلی طولانیه یعنی شده شیش ماه خونه مادرم هستم

خیانت بهم کرد و بهم گفت برو و بعد بهم گفت برگرد کلا من بازیچه دستش کرده بود 

منم تصمیم گرفتم خونه مادرم برگردم بچه ای هم خداروشکر نداریم

خانواده هاهم پشته ازدواجمون نیستند نه خانواده من اون قبول ندارند و نه خانواده اون منو قبول دارند 

یعنی یه جورایی همچی تمومه 

من بهش گفتم طلاق می خوام ایشون وقتی متوجه شده همچی جدیه می گه طلاقت نمی دم 

همچی به نام من بود من خونه برداشتم و بقیه پول ها طبق توافق پسش دادم 

گفتم به جاش طلاقم بده ولی می گه دوست دارم من معذرت می خوام 

خالم به اصرار مجبورم کرد با پسرخاله صحبت کنم ایشونم ازدواج اولشون طلاق گرفتند و من لای منگنه گذاشتند 

همه بهم نی گند کی طلاق می گیری همه منتظر طلاق من هستند مخصوصا خالم 

که بیان منو واسه پسرخاله نامزد کنند 

من اینجا عذاب وجدان گرفتم کاریم نکردم همین که در مورد این مساعل با پسرخاله صحبت کردم 

خانوادم می گند پسر خیلی عالیه 

خودمم که هیچ حسی ندارم اصلا 

شوهرمم دوست داشتم ولی اونم الان برام مهم نیست چیکار کنم دارم دیوونه میشم از طرفیم دوستم می گه حالا که پشیمون به شوهرت فرصت بده ولی خیلی بهش فرصت دادم حس احمق بودن دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما یه سه ماه به خودت فرصت بده 

طلاق هم بگیری خود پروسه طلاق چهار ماه طول میکشه مدت عده هم هست

نباید باهاش صحبت میکردی میگفتی من هنوز متاهل هستم هروقت اسمش از تو شناسنامه ام خط خورد اونوقت تا بعدا کسی به روت نزنه

اشتباه در اشتباه 

تو الان زن اون مردی با پسر خالت صحبت ازدواج کردی اگه همسرت این کار رو می کرد بهش اعتماد داشتی برگردی و اگه فردا روز همین مساله رو خاله ات به روت زد چی؟؟؟ 

تو قبلا همین پسر خاله رو داشتی چرا قبلا نیومدن جلو 

دختر فکرتو باز کن 

ب هیچ عنوان ب شوهرت فرصت نده  منه احمق هزار بار فرصت دادم الان حال و روزم اینه شدم ی ادم افسرد ...

خیلی فرصت دارم و بازیچه شدم 

شاید اینو بگم احمق تر به نظر بیام ولی دوسش دارم خیلی زیاد 

و هم ازش متنفرم 

دوست دارم همچی مثل گذشته باشه

2740
اشتباه در اشتباه  تو الان زن اون مردی با پسر خالت صحبت ازدواج کردی اگه همسرت این کار رو می کرد ...

من چیکار کنم مادرم و خالم خودشون می برند و می دوزند چون ازدواج اول خودم انتخاب کردم الان مامانم می گه حرف من 

علاقه ای هم به پسرخاله ندارم 

پسر بدی نیست ولی خب دوسش ندارم

طلاق بگیر ازدواج  نکن یه مدت ازدواج مجدد و باید حواست و بیشتر جمع کنی فرصت هم لازم نی به شوهرت بدی اگه خواستی فرصتش بدی بگو در عوض فرصت جدید بهت حق طلاق و بده اگه باز اشتباهی کرد راحت جدابشی

2706