2737
2734

ساییدیمون با مبلاتون خوب حالا مبل طلا پادشاه عربستان زیر پاتون نیست. 

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبر کن وقتی مبلاشو برد 

تو برگردون 

خداییش چه حوصله ای داری 🥴

عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2731

عزیزم شما بیشتر میخوای انتقام مادرتو از مادرشوهر بگیری وگرنه این مسائل جزئی اصلا نباید انقدر واکنش همراه داشته باشه.به خدا اینکه یکی بره مدل یکی دیگه مبل بگیره اصلا چیز بدی نیست نشون دهنده اینه که سلیقه تون خوب بوده

.این بازی هم که شروع کردی اخرش بازنده ش شمایی که عمر و جونیتو صرف کل کل با مادرشوهر کردی وگرنه اون داره لذت میبره!!!

2738

اینبار اگر رفتی مبل خریدی دیگه استوری نکن تا مادر همسرت هم بخره این از این 

در ثانی من مطمئنم چون اون ناراحت شده شما این حرفو بهش زدی مبلاشو رد کرده چون هربار میدید یاد دعوتتون می‌افتاد

از جلوی چشمش دور کرده و این خیلی خوبه یعنی میخواد حسش نسبت به تو خوب باشه

الآنم خانم باش بر مادر همسرت باهم برید مبل ببینید

من و مادر همسرم اینطوری هستیم

باهم مثل مادر دختر میریم خرید مثلا فرش

از یه مدل خوشمون بیاد اون یه رنگ میگیره  من یه رنک

استارتر من برخلاف خیلیا درکت میکنم میدونم این قضیه چقد رومخه که کسی ادم رو تقلید کور کورانه کنه چه مادرشوهر چه قوم شوهر یا خانواده ادم خودش.ببین بذار مبلا ببره خونه مادرشش شما مبلات از تو خونه. باغ بیار چون شما برای دل خودت گرفتی😉🫠

خدایی واقعیه یا داری ادا درمیاری؟ اصلا این جور رفتار و افکاری رو تا حالا ندیدم حقیقتا باورم نمیشه.

منم تا آخرش که میخوندم همش منتظر بودم اسی بگه ی شوخی بود و بخنده 😶😶😶

مخصوصا تاپیک قبلیش که ترکید 

درسته سختی کشیده ولی حالا خدا براش جبران کرده و بهش همه چی داده نباید مادر همسرش که اونو به دنیا آورده آنقدر براش بی ارزش باشه و دشمنش حسابش کنه

به نظر من خودت به مادر شوهرت زنگ بزن بگو شنیدم مبلارو فرستادین خونه عزیز جون، اگه می خواین مبل جدید بخرین بگین با هم بریم منم توی انتخاب کردن کمکتون کنم. اینجوری نه دعوا پیش میاد، نه شبیه هم می خرین، تازه شیرین کاری ام می کنی و خودتو توی دلش جا می کنی

2706