2733
2739
عنوان

بگید امشبی مشهد چی دیدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 74 پست
بهترین روش انداختن به مدهبیا سواستفاده از مذهبشونه مورچه بدبخت رو کردن تو تسبیح به اسم کهربای اصل و ...

عزیز دلمی،کشورهای ایتالیا، جمهوری دومینیکن، رومانی، برمه، چین، کانادا، مکزیک، ژاپن، روسیه و آمریکا دارای معدن کهربا هستند. کهربا-که از اوایل دوره زمین‌شناسی کرتاسه وجود داشته- توسط آفتیم آکرااز کوه‌های لبنان در جنوب بیروت استخراج شده‌است. معروف‌ترین کهرباها در ساحل لهستان و شوروی سابق یافت می‌شوند. بزرگ‌ترین معدن کهربا در غرب کالینینگراد در روسیه در عمق ۳۰ متری زمین در زیر شن و ماسه است.

این سنگ حالت درمانی داره و قدرت الله هستند این سنگ ها و کانی ها و تنوع و اثراتشون.مورچه ها و حشرات توی صمغ کهربا در منابع مومیایی بودن قبل استخراج جان دلم.بعدم این تسبیح مشتری نداره زیاد.بیشتر حالت سنگ برای بیماری های عضلانی هست

بهترین روش انداختن به مدهبیا سواستفاده از مذهبشونه مورچه بدبخت رو کردن تو تسبیح به اسم کهربای اصل و ...

کهربا قطعاً حالت منحصر به فرد بودن خود را حفظ نموده‌است و در بازسازی اکوسیستم و ارگانیزم‌ها مفید می‌باشد. کهربا گاهی شامل جانوران یا مادهٔ گیاه است که در صمغ گرفتار می‌شوند. حشرات، عنکبوت‌ها و حتی تارشان، کرم‌ها، قورباغه‌ها، سخت پوستان، باکتری‌ها و آمیب‌ها، میکروفسیل‌های دریایی، چوب، گل‌ها و میوه، مو، پر و سایر موجودات ریز در کهربا ۱۳۰ میلیون سال قبل یافت می‌شده‌است
در اوت ۲۰۱۲، دو کنهٔ گرفتار در کهربا به عنوان قدیمی‌ترین حیوانات که تاکنون در ماده یافت شده‌است شناسایی شدند؛ عمر کنه‌ها ۲۳۰ میلیون سال بوده و در شمال شرقی ایتالیا کشف شدند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کهربا قطعاً حالت منحصر به فرد بودن خود را حفظ نموده‌است و در بازسازی اکوسیستم و ارگانیزم‌ها مفید می‌ ...

صمغ کهربا این حشرات رو جذب کرده و سا ها قبل استخراج اونجا مومیای بودن و بعد استخراج گاهی حشراتی درونش دیده می شه

مورچه رو زدن کشتن ک بکنن تو تسبیح بعد تو میگی یاد قیامت میفتم این خودش حق الناسه بدبخت مورچه ها😐 م ...

عزیزم مطالب مربوطو بخونید با دقت توی همین صفحه در ادامه توضیح دادم.لطفآ سریع قضاوت نکنید بعد هم بنده فردی نیستم که اگه این مورد که شما می گید برام جالب بو پست بگذارم.قلب بنده خیلی حساس و ظریف و رقیق هست.

در ادامه بخونید مطالبو جانم تا متوجه بشید و خودتون توی مبحث کانی شناسی و سنگ شناسی در مورد کهربا از نت تحقیق کنید تا بیشتر محو عظمت الهی بشید.یا الله

2731

شما خودتون فروشنده این تسبیح ها هستین؟ 

با یه قسمت حرفتون کاملا موافقم اینکه مدهبی و متقی دیگه نیست اگرم باشه کم هست اونایی که ظاهرشون مذهبی هست هم با این چیزا راحت گول میخورن وگرنه که مذهبی واقعی نیازی به مورچه توی تسبیح نداره 

تسبیح صد تومنی رو میفروشن یک میلیون با سواستفاده از اسم مذهب 

حالا انگار فقط اینا کهربا رو میشناسن هه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
شما خودتون فروشنده این تسبیح ها هستین؟  با یه قسمت حرفتون کاملا موافقم اینکه مدهبی و متقی دیگه ...

نه گلم هنر کنم یکیشو بخرم.

گلم کهربا کلآ سنگ گرونی هست و بصورت سنگ یا در انگشتر برای درمان دردها بوده از انسان های اولیه هم. تازه الان این سنگ که در تسبیح دیدم معلوم نیست اصل باشه و باید شناسنامه شو دید.کهربا همیشه گرون بوده الان دیگه چی ارزونه شما برو دو کیلو گوشت بخر برای چند هفته چنده.خدا لعنت کند نامسئولین حرام لقمه رو

شما خودتون فروشنده این تسبیح ها هستین؟  با یه قسمت حرفتون کاملا موافقم اینکه مدهبی و متقی دیگه ...

عزیز قشنگم دیگه توی شهر بزرگ یه اسنپ بگیر ببین چقده صد تمن دیگه بری سر کوچه هم برگردی یه ماست و نون بخری نیست از خیانت ها و نامسئولی ها .الهم عجل لولیک الفرج

2740

عزیز قشنگ من هر چه از عظمت الهی و یاد قیامت رو برام زنده کنه و لحظه ی جان کندن و قبرو و از غفلت و گناه دورم کنه می پسندم.نه که مورچه و سوسک و هزارپا دوس دارم.از ترسم می خرم.تازه بخوام پاسیونم رو درست کنم جای گل و گیاه مجسمه ی نهنگ و کوسه می ذارم طرح اکواریوم هست ولی مدله و ساخته ی دست.

و نخل ها که سحر سر به آسمان دادند

صلات ظهر که شد ، ایستاده جان دادند

.

صلات ظهر درختان اقامه می بستند

که روح و راحت خود را به باغبان دادند

.

چه نخل ها که به انگشت های نامعلوم

جهان گمشده ای را به ما نشان دادند

.

کنار نعش افق ناله های نیزاران

غروب بود و چه حالی به کاروان دادند

.