2733
2734

خطرناکه؟؟😢اصلا مگه ما شیری داریم که تاریخ انقضاش۴روزه باشه؟

تولید۲۵

انقضا۲۹😐

بچم ازش خورد😔😭

بنظرتون خطرناکه؟

البته بامعده ی خالی هروقت شیرمیخوره‌ دلش درد میگیره

امشبم گفت شکمم دردمیکنه

البته منم ازشیره خوردم یکم دلم دردگرفت ولی خوبم😩

حالا چیکارکنم؟؟

برم بچه رو‌بیدارکنم؟؟

من خوردم مشکلی پیش نیومده 

اما اون چون بچه اس ممکنه مسموم بشه ممکنه چیزی ام نشه

نگران نباش

فردا ببرش دکتر اگه علائم مسمومیت داره(اسهال،دلدرد،حالت تهو،بدن درد)

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بجوشون اگه برید یعنی ترشیده

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740

من یه هفته هم گذشته، خوردم. طوری نشده. نمیدونم توی این شیرها چی میریزن که فاسد نمیشن.

شما یه ذره از شیر رو بجوشون اگه برید یعنی فاسده وگرنه قابل مصرفه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

در اینجور مواقع شیر رو جوش بزنید متوجه میشید خراب شده یا نه‌‌‌‌‌....من قبلا بعد یکی دو روز ک از انقضا میگذشت امتحان میگردم میدیدم خراب نشده خودم مصرف میکردم 

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
2706